Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Gourmet restaurant Kalina - skutečný zážitek najdete na talíři a ve sklenici

Gourmet restaurant Kalina - skutečný zážitek najdete na talíři a ve sklenici

Gurmánská turistika
Gourmet restaurant Kalina se nachází na Starém Městě v Dlouhé ulici, pár kroků od Staroměstského náměstí. Interier je jednoduše a poctivě designovaný, avšak neokázalý a příjemný. Skutečný zážitek pak najdete na talíři a ve sklenici.
Šéfkuchař Miroslav Kalina vaří přímo pro vás, jeho kuchyně je opravdová a poctivá. Jeho zkušenosti a odbornost zaručují, že se na vašem talíři objeví vždy zdravé a rafinované jídlo, takové, kterému říkáme Nová pražská kuchyně. V poledne si můžete vychutnat, chcete-li, rychlý a přesto chutný a zdravý oběd, večer pak speciální menu sestavené z několika chodů. Samozřejmostí je spolupráce kuchyně a sommeliérů. Snoubení vína a pokrmů si zde užije zkušený gourmet i milovník vína.

Kolekce vín Gourmet restaurantu Kalina je zaměřena především na champagne a ostatní francouzská vína, vinný lístek však nabízí i výběr dalších nejlepších vín evropských oblastí. Lahve zrají ve vinném sklepě, který spolu s velkými temperovanými vinotékami zaručuje správné uložení vína. Sklenice Riedel váš zážitek ještě umocní.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 10. 2017
17.5.
29.10.
Od nitě ke košili

Od nitě ke košili

Praha 1, Praha
23.6.
29.10.
Výstava Jaroslav Róna 1997 - 2017

Výstava Jaroslav Róna 1997 - 2017

Praha 1, Praha
1.4.
23.12.
Karlínské farmářské trhy

Karlínské farmářské trhy

Praha 8, Praha

Ubytování a restaurace v okolí