Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Gourmet restaurant Kalina - skutečný zážitek najdete na talíři a ve sklenici

Gourmet restaurant Kalina - skutečný zážitek najdete na talíři a ve sklenici

Gurmánská turistika
Gourmet restaurant Kalina se nachází na Starém Městě v Dlouhé ulici, pár kroků od Staroměstského náměstí. Interier je jednoduše a poctivě designovaný, avšak neokázalý a příjemný. Skutečný zážitek pak najdete na talíři a ve sklenici.
Šéfkuchař Miroslav Kalina vaří přímo pro vás, jeho kuchyně je opravdová a poctivá. Jeho zkušenosti a odbornost zaručují, že se na vašem talíři objeví vždy zdravé a rafinované jídlo, takové, kterému říkáme Nová pražská kuchyně. V poledne si můžete vychutnat, chcete-li, rychlý a přesto chutný a zdravý oběd, večer pak speciální menu sestavené z několika chodů. Samozřejmostí je spolupráce kuchyně a sommeliérů. Snoubení vína a pokrmů si zde užije zkušený gourmet i milovník vína.

Kolekce vín Gourmet restaurantu Kalina je zaměřena především na champagne a ostatní francouzská vína, vinný lístek však nabízí i výběr dalších nejlepších vín evropských oblastí. Lahve zrají ve vinném sklepě, který spolu s velkými temperovanými vinotékami zaručuje správné uložení vína. Sklenice Riedel váš zážitek ještě umocní.
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 1. 2018
31.12.
1.12.
Silvestr na lodi a parníku

Silvestr na lodi a parníku

Praha 1, Praha
18.1.
31.5.
Zlaté časy českého hokeje

Zlaté časy českého hokeje

Praha 1, Praha
22.11.
30.1.
Výstava Czech Press Photo 2017

Výstava Czech Press Photo 2017

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí