Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Farma Hedecko - rodinná farma nedaleko Rakovníka

Farma Hedecko - rodinná farma nedaleko Rakovníka

Životní styl
Farma Hedecko se nachází u obce Břežany v krásné přírodě 17 km od Rakovníka směrem na Kralovice. Nabízí ubytovací služby a řadu příležitostí k příjemnému strávení dovolené na venkově. Pobyt je vhodný zejména pro rodiny s dětmi.
Je zde možno jezdit na koni, rybařit na soukromém rybníku přímo v areálu farmy či na rybnících okolních, případně se zabývat turistikou či cykloturistikou, kochat se přírodou a poznávat zajímavosti z blízkého okolí, neboť jižně od Hedecka se nachází krásné a malebné údolí řeky Javornice.

V sezóně nabízíme týdenní pobyty, mimo sezónu celoročně týdenní i víkendové pobyty v pěti apartmánech. K dipozici je venkovní posezení u krbu, zahradní nábytek, ohniště a gril.

Využít můžete jízdy na koních (plemeno Hafling), začátečníci a děti mohou jezdit v areálu farmy. Pro pokročilé jsou vhodné vyjížďky do okolní přírody.

Nabízíme pronájem společenské místnosti k pořádání rodinných oslav a firemních akcí. Místnost může být vybavena projektorem, případně dalším vybavením. V celém areálu je také vybudováno připojení na internet.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 7. 2018
28.7.
Oldřich Janota

Oldřich Janota

Krakovec, Střední Čechy
18.8.
Zvíkovecká pouť

Zvíkovecká pouť

Zvíkovec, Plzeňsko a Český les
14.7.
29.7.
Z našich šuplíků 26:

Z našich šuplíků 26: "×××××" Plasy

Plasy, Plzeňsko a Český les
2.6.
30.9.
Metter(m)nich - klášter Plasy

Metter(m)nich - klášter Plasy

Plasy, Plzeňsko a Český les

Ubytování a restaurace v okolí