Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Dům vína U závoje

Dům vína U závoje

Gurmánská turistika
Navštivte gastronomickou pasáž, jejíž součástí je několik provozů: restaurace, vinný bar, kavárna, prodejna vína a doplňků, prodejna sýrů a delikates, prodejna koňaků. Vína můžete ochutnat při odborném, někdy i zábavném výkladu sommelierů při tématických ochutnávkách.
Restaurant „U Závoje“ vás přivítá v nově rekonstruovaných prostorech ve sklepení Domu vína. V interiéru restaurace je k dispozici 52 míst a speciální vinný degustační salonek s osmi místy. Fantastické podání jídel tvořených šéfkuchařem Petrem Barešem, široká nabídka vinného sklepa, veliký výběr sýrů a delikates a příjemné prostředí vám zaručí vše co si vaše chuťové buňky budou přát.

V zimní zahradě vinného baru je podáváno dvouchodové polední menu spolu se sklenkou vína ke každému chodu, a to je každý den obměňováno. Jídelní lístek restaurace se sestavuje vždy na 3 měsíce a využívá právě dostupných sezónních surovin. Jídla vycházejí z tradic francouzské kuchyně, ale nevyhýbají se ani inspiraci z jiných evropských zemí a domácích receptů. Na jejich přípravě se podílí tým špičkových kuchařů a cukrářů. Dům vína „U Závoje“ nabízí široký výběr moravských, francouzských i světových vín, včetně Champagne a sektů.

V pasáži Domu vína "U Závoje" najdou gurmeti ještě sýry z tradičních produkčních zemí, moravskou slivovici, francouzské koňaky a armaňaky i luxusní čokolády. Lákavé domácí cukrářské výrobky jsou pro hosty připraveny v kavárně.
Celý popis
Naposledy změněno: 1. 12. 2016
23.11.
26.2.
Ať žije Hurvínek

Ať žije Hurvínek

Praha, Praha
24.11.
30.12.
Hapestetika - Dotýkejte se, prosím

Hapestetika - Dotýkejte se, prosím

Praha, Praha
2.12.
30.12.
Bezdomovci bez cenzury

Bezdomovci bez cenzury

Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí