Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Camping Mlýn Boskovice - dovolená v Moravském krase

Camping Mlýn Boskovice - dovolená v Moravském krase

Zážitky
Chcete strávit rodinou dovolenou na jihu Moravy, na dosah malebné přírody, atraktivních výletů, sportovních aktivit a hlavně pohody? Navštivte Boskovice, městečko s historií, dech beroucí přírodou a širokou nabídkou kulturních a sportovních aktivit. Bydlet můžete přímo ve sportovním areálu.
Camping Mlýn Boskovice nabízí příjemné a výhodné ubytování pro rodinky s dětmi i milovníky aktivní dovolené. Vítaní jsou i vaši psí mazlíčci. Ubytování je možné v pěti 4-6 lůžkových chatkách či ve stanech, pro které máme připravené rovné a travnaté plochy.

V těsné blízkosti kempu se nachází tenisové kurty, kde si můžete zahrát i objednat hodinu s trenérem, nově rekonstruovaný akvapark či fotbalové hřiště. Zdejší přírodu si zamilují turisté i cyklisti. Využít mohou celou řadu zajímavých tras. Pro zájemce zajistíme vyjížďky na koních. Pokud chcete o prázdninách hlavně poznávat, jistě si vyberete z bohaté nabídky výletních míst, které se nachází do 20 km od Boskovic. Pokud cestujete hlavně za kulturou či zábavou, určitě vás potěší některá ze tří boskovických diskoték, sportovně zábavní centrum Modrá věž s bowlingovými drahami nebo moderní kino.

V kempu je veškeré zařízení nově vybudováno, včetně sociálního zařízení, kuchyňky a společenské místnosti. Hosté kempu se mohou občerstvit v nově otevřeném bufetu U mlynáře.
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 11. 2018
1.11.
31.3.
Zimní prohlídky Punkevních jeskyní

Zimní prohlídky Punkevních jeskyní

Blansko, Jižní Morava
1.11.
31.3.
Zimní prohlídky zámku Blansko

Zimní prohlídky zámku Blansko

Blansko, Jižní Morava
27.2.
31.12.
Cesta do pravěku Blanenska

Cesta do pravěku Blanenska

Blansko, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí