Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Dopravní hřiště Jánošíkova v pražské Krči

Dopravní hřiště Jánošíkova v pražské Krči

Zážitky
Velké dopravní hřiště pro děti, s půjčovnou koloběžek a WC! Vchod je z ulice Pod Krčským lesem, vsupem Gymnázia PORG. Hřiště slouží především k nácviku správné jízdy na kole v silničním provozu.

Na dětském dopravním hřišti probíhá v dopoledních hodinách systémová výuka dopravní výchovy dětí pro žáky 4. a 5. tříd základních škol Městské části Praha 4. Pro veřejnost je zde otevřeno v úterý a ve čtvrtek od 14 do 18 hodin, v pátek od 15 do 19 hodin. O víkendu sem můžete přijít od 11 do 19 hodin.

Děti do 10 let věku mohou přijít na hřiště jen v doprovodu osoby starší 18 let, s vlastním vybavením (jízdní kolo, koloběžka). Jízda na kolečkových bruslích a skateboardu je v prostorách dětského dopravního hřiště přísně zakázána. Za chování a bezpečnost dětí, které DDH navštíví za účelem samostatného nepravidelného výcviku jsou odpovědní rodiče.

Všichni účastníci, při pohybu na dopravním prostředku v objektu DDH jsou povinni užít bezpečnostní přilbu schváleného typu a jsou povinni ji mít řádně upevněnou na hlavě. Vozítka jsou k dispozici jen o víkendu.

V úterý a čtvrtek hřiště zajišťuje Městská policie Praha, v pátek a o víkendu pak úřad MČ Praha 4.

Celý popis
Naposledy změněno: 23. 2. 2017
19.11.
30.4.
Bruslení na zimním stadionu Kobra

Bruslení na zimním stadionu Kobra

Praha 4, Praha
1.2.
5.3.
František Tichý - kresby a grafiky

František Tichý - kresby a grafiky

Praha 11, Praha
1.12.
28.2.
Zimní bruslení Arkády Pankrác

Zimní bruslení Arkády Pankrác

Praha 4, Praha
19.2.
26.2.
Zabijačkové hody u Klokanů

Zabijačkové hody u Klokanů

Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí