Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Do zahrady zámku Liblice na piknik!

Do zahrady zámku Liblice na piknik!

Gurmánská turistika
Zažijte rozmary aristokracie a vychutnejte si zámecké lahůdky pod širým nebem v jednom z malebných zákoutí francouzské zahrady...
Co může být romantičtějšího než letní piknik v krásném zámeckém parku či oboře? Tým zámku Liblice vám připraví proutěný koš, deku, pohodlné polštáře a malé překvapení...

Připraveno je pro vás několik piknikových variant:

Piknikové menu Family (wrap z tortlilly se zeleninou a tuňákem, sandwich s grilovanými kuřecími prsy, listovým salátem a majonézou, čerstvé sezónní ovoce, láhev vody, domácí sušenky a ovocný juice ).

Piknikové menu Aktiv (panino s vaječnou omeletou a strouhanou salátovou okurkou, sandwich se šunkou, sýrem, rajčaty a odlehčenou majonézou, čerstvé sezónní ovoce, láhev vody).

Piknikové menu Romantik (trhané listové saláty s jablky, slaninou a chlebovými krutony, čerstvé pečivo, bílý smetanový jogurt s malinami a sirupem, čokoládový koláček, čerstvé sezónní ovoce, láhev vody, láhev sektu).

Zájemce o piknik v zámecké zahradě prosíme o objednání návštěvy alespoň 2 hodiny před plánovaným příjezdem.

Piknik můžete případně spojit s procházkou po naučné stezce, která vede od hlavní brány zámku do obory až ke slatinné louce. Z jednotlivých naučných panelů se dozvíte mnoho zajímavých informací o přírodě kolem nás i o historii zámku. Zámecký park je převážně ve francouzském stylu a odpočinout si můžete pod některým z mnoha krásných vzrostlých stromů, kterým vévodí nejvyšší stromy v obci - bílé topoly. Ve spodní části parku se nachází jezírko s chráněnými druhy žab.

Na zámecké recepci si můžete také zapůjčit hry crocket, pettangue či badminton. Dále je možné využít půjčovnu horských kol.
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 12. 2017
23.11.
7.1.
Vánoční ozdoby v Mělníku

Vánoční ozdoby v Mělníku

Mělník, Střední Čechy
14.9.
16.9.
Mělnické vinobraní 2018

Mělnické vinobraní 2018

Mělník, Střední Čechy
9.12.
16.12.
Advent ve Ctěnicích 2017

Advent ve Ctěnicích 2017

Praha 9, Praha
Pískovna Mlékojedy u Neratovic

Pískovna Mlékojedy u Neratovic

Neratovice, Střední Čechy
Vodní skútry na Labi

Vodní skútry na Labi

Mělník, Střední Čechy
Beach Park v pískovně Mlékojedy

Beach Park v pískovně Mlékojedy

Neratovice, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí