Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Pivnice Hlávkův dvůr - staropražská pivnice skrytá v centrum Prahy

Pivnice Hlávkův dvůr - staropražská pivnice skrytá v centrum Prahy

Gurmánská turistika
Staropražská pivnice Hlávkův dvůr (býv. Jedová chýše) se nachází ve skrytu v atria mezi ulicemi Vodičkova a Jungmannova. Pochutnáte si zde na vynikajícím pivu i typických jídlech staročeské kuchyně.
Typická staropražská pivnice nedaleko Václavského náměstí má kapacitu 250 míst včetně nekuřáckého pivního sklepa. Bez ohledu na roční období restaurace nabízí klidné posezení na naší kryté zastřešené zahrádce, která díky svému umístění v průchozím vnitrobloku budov Hlávkovy nadace...

V nabídce je česká kuchyně s třemi druhy domácích knedlíků a moučníků. Také si zde můžete pochutnat na prvotřídních steacích a burgerech za příznivé ceny. Nejnovější tanková technologie Plzeňského piva, které vám načepují finalisté v soutěži výčepních z nichž jeden se umístil v celorepublikové soutěži na čtvrtém místě. Dále Hlávkův dvůr nabízí nepasterizovaný Gambrinus, černého Kozla, světlý a polotmavý Birell a také u každý měsíc nové pivo v rámci akce Volba sládků. Pro osvěžení v letních měsících se hodí čepovaný jablečný cider Kingswood.

Krčma nabízí prostory pro pořádání firemních a rodinných akcí, promoce, svatební hostiny, školení a oslavy jubileí. Dále je možné zajistit doprovodný program na míru, hudební produkci, hostesky a další služby.

Starší interiéry krčmy můžete zahlédnout v nejednom z českých filmů a seriálů, jako např. Hříšní lidé města pražského, Pěnička a Paraplíčko nebo Vražda v hotelu Excelsior.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 10. 2018
30.8.
28.10.
Slibuji věrnost republice

Slibuji věrnost republice

Praha 1, Praha
27.9.
27.10.
Fotograf Festival v Praze

Fotograf Festival v Praze

Praha 1, Praha
9.10.
10.11.
Struny podzimu 2018

Struny podzimu 2018

Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí