Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Curling aréna Praha Roztyly - akce pro všechny

Curling aréna Praha Roztyly - akce pro všechny

Zimní sporty
Curling je hra dovedností a tradic! Curling aréna Praha nabízí curlingové akce pro firmy, tréninky začátečníků, společensko-sportovní večery včetně odborného výkladu, odborné konzultace a informace o curlingu.
Je zážitkem sledovat úspěšně zahraný kámen a je potěšením pozorovat starobylé tradice curlingu promítající se do smyslu a náboje současné hry.
 
Curling aréna Praha nabízí dokonalý komfort čtyř drah, zázemí s šatnami a klubu s restaurací s výhledem na ledovou plochu. V areálu se věnují tomuto sportu s více než pětisetletou tradicí výkonnostní hráči a hráčky, junioři, zdravotně postižení curleři i náhodní hráči společensko sportovních akcí. V Čechách má curling více než sedmnáctiletou historii a díky vybudované hale špičkové úrovně se Praha stává centrem curlingu pro střední Evropu. Curling je sportem pro všechny věkové kategorie, a přestože kámen váží bezmála dvacet kilogramů, mohou úspěšně hrát i děti kolem osmi let. Zimní olympijský medailový kolektivní sport, jehož jediným správným názvem je curling, provozuje v Čechách již bezmála pět stovek registrovaných hráčů.
 
Průběh akce - V hale jsou čtyři dráhy. Na jedné dráze hrají proti sobě v ideálním případě dva čtyřčlenné týmy. V ceně každé dráhy je curlingové vybavení, odborný výklad a dohled instruktora z řad extraligových a prvoligových hráčů, který provede i úvodní seznámení s hrou. Teplota v hale se pohybuje cca od 6°C do 9°C, proto je vhodné teplé, volné, sportovní oblečení a obuv. Zvláštní důraz se klade na čistotu obuvi, která se před vstupem na led u každého pečlivě kontroluje. Každý účastník může dostat na jednu botu speciální skluzový návlek.

Z klubové restaurace s tribunou je výborný výhled na celou ledovou plochu. Můžete si zde na číslech 272 911 854 nebo 776 774 371 zamluvit stůl nebo objednat raut až pro 120 osob.
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 11. 2018
5.10.
16.12.
Šlechta v boji za českou státnost

Šlechta v boji za českou státnost

Praha 4, Praha
10.10.
23.11.
České výtvarné umění 1900-1940

České výtvarné umění 1900-1940

Praha 11, Praha
4.10.
25.11.
Cirkus Humberto v pražské Krči

Cirkus Humberto v pražské Krči

Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí