Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Cukrárna Saint Tropez na Novém Městě pražském

Cukrárna Saint Tropez na Novém Městě pražském

Gurmánská turistika
Cukrárna v Paláci u Nováků, v centru Prahy pár kroků od Václavského náměstí, navazuje na cukrářskou kvalitu známou z dob 1. republiky. Všechny zákusky se zde vyrábí z kvalitních, originálních a čerstvých surovin, bez konzervantů a náhražek.
V cukrárně Saint Tropez, v Pasáži U Nováků, do které se dostane z ulice Vodičkova, dostanete skutečně poctivé dorty, které navíc cukráři připravují přímo před vámi. Používají jen ty nejkvalitnější suroviny a obrovským obloukem se vyhýbají jakýmkoliv konzervantům, umělým přísadám a příchutím a vůbec všemu co do správných dortů nepatří.

Vynikající nabídka cukrárny zahrnuje barevné makaronky, čokoládové pralinky, nejrůznější dorty, nadýchané pečivo, minidortíky s čerstvým ovocem, francouzské banánky, čokoládové rolky (připravené z oceňované čokolády Valrhona, jedné z nejlepších čokolád na světě) a samozřejmě dobrou kávu i francouzská vína. Všechny laskominy připravují cukráři pod vedením pana majitele, rodilého francouzského cukráře s více než 20 lety praxe.

Pokud máte zájem proniknout do tajemství cukrářského umění, můžete tak učinit na speciálních kurzech, které jsou určeny jak cukrářským nadšencům, tak i profesionálům. Kurz můžete také darovat ve formě voucheru.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 6. 2018
1.4.
31.3.
Soutěž Muzeum roku

Soutěž Muzeum roku

Praha 1, Praha
13.6.
30.9.
Sculpture Line - Kurt Gebauer

Sculpture Line - Kurt Gebauer

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí