Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel Dvořák Tábor - cesta do středověku aneb dovolená v Táboře

Hotel Dvořák Tábor - cesta do středověku aneb dovolená v Táboře

Ubytování
Máte chuť poznávat se svými dětmi krásy jižních Čech a zábavnou formou je poučit o české historii? Hotel Dvořák Tábor nabízí program Dovolená pro celou rodinu aneb Cesta do středověku.

Město Tábor vás bude bavit! Vaše ratolesti budou nadšené z tajemných chodeb pod Žižkovým náměstím, vyšplhají na vyhlídkovou Kotnovskou věž přímo u hotelu nebo si můžou zahrát na husitské bojovníky v táborském „skanzenu husitství“ Housův Mlýn.

Středověk „na vlastní kůži“ můžete zažít také v nefalšované středověké krčmě v nedalekém Písku. K výletům vybízí také množství památek v okolí - zřícenina Kozí hrádek, Příběnice či Zvíkov, odkud můžete přeplout lodí na romantický zámek Orlík.

A pokud vám zbude ještě trocha energie, můžete se svěřit do péče odborníků v hotelovém relax studiu nebo se jen ponořit do vířivé vany a sledovat po očku řádění svých ratolestí v bazénu. Pro další vyžití jsou v blízkém okolí hotelu tenisové kurty, bowling, motokárová dráha, venkovní i vnitřním plavecký areál. Zajistíme vám zapůjčení kol či lodí. Řeka Lužnice je přímo na dohled a láká nejen vodáky, ale i rybáře. Jízdu na koni si vyzkoušíte na nedalekém ranči.

Ubytování je pokojích s možností přistýlky, vybavených koupelnou s vanou a WC, minibarem, TV+satelit, telefonem s přímou volbou a internetovou přípojkou. Snídaně jsou formou švédského stolu. Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Celý popis
Naposledy změněno: 19. 3. 2018
8.3.
8.4.
Velikonoční výstava v Táboře

Velikonoční výstava v Táboře

Tábor, Jižní Čechy
1.3.
1.1.
Filmová zbrojnice

Filmová zbrojnice

Tábor, Jižní Čechy
16.2.
26.3.
Táborský festival vína 2018

Táborský festival vína 2018

Tábor, Jižní Čechy
27.5.
Den dětí Tábor

Den dětí Tábor

Tábor, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí