Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Camping Lipno Modřín

Camping Lipno Modřín

Ubytování
Moderní kemp pro karavany a stany, lemován osvětlenou Jezerní cyklo/inline stezkou, přímo na břehu lipenského jezera nabízí 160 míst s elektrickou přípojkou a 200 míst pro stany.
Camping Lipno Modřín je díky své poloze a kapacitě vhodný pro rodiny s dětmi, skupinky sportovců, školy, firemní akce či eventy. Nachází se na břehu lipenského jezera na trase Jezerní cyklo/in-line stezky v centru všech lipenských aktivit. Kemp má vlastní oblázkovou pláž se stanicí vodní záchranné služby, rybářskou zátoku, sportovní areál (hřiště s umělým povrchem, beachvolejbal, stolní tenis, pétanque) a dětské hřiště. 
 
Camping Lipno Modřín nabízí veškeré potřebné moderní vybavení pro pobyty rodin s dětmi, škol, skupin turistů i pro pořádání eventů či firemních akcí. Jako jediný kemp v České republice nabízí Camping Lipno Modřín ubytování v jurtách. Mimo to se samozřejmě lze ubytovat ve stanech osadového typu či v teepee. Dále zde naleznete 160 míst s elektrickou přípojkou, sprchy s teplou vodou a oddělené WC (pro handicapované k dispozici samostatná uzamykatelná koupelna), pračky a sušičky, společenskou místnost se stolním fotbalem, tenisem a šipkami i wifi připojení v celém kempu zdarma!
 
K pobytu navíc získáte speciálně nabitou kartu hosta Lipno Card s velmi výhodnými cenami. V kempu existuje tzv. věrnostní systém, tj. při opakované návštěvě obdržíte slevu 5% na ubytování.
 
Kromě moderního zázemí kempu na vás čeká krásná šumavská příroda a bohatá nabídka volnočasových aktivit a sportovního vyžití v centru Active Park Lipno. Můžete si vybrat Bikepark Lipno, půjčovna Bikeparku, bazény a vodní atrakce - Aquaworld Lipno, vodní plavidla - rodinné elektročluny, plachetnice, Hobie kajaky - Rent Lipno či horská/trekking kola, inline brusle a příslušenství. 
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 11. 2018
1.11.
31.3.
Zimní prohlídky hradu Rožmberk

Zimní prohlídky hradu Rožmberk

Rožmberk nad Vltavou, Šumava
1.1.
Novoroční výstup na Stezku korunami stromů

Novoroční výstup na Stezku korunami stromů

Lipno nad Vltavou, Šumava
8.12.
Lipno dětem aneb Mikuláš naděluje

Lipno dětem aneb Mikuláš naděluje

Lipno nad Vltavou, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí