Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Bitcoin Coffee

Bitcoin Coffee

Gurmánská turistika
Bitcoin Coffee v bývalé průmyslové oblasti v Holešovicích, je open source kavárnou, místem pro otevřené setkávání a diskuzi. Servírují zde pouze výběrovou kávu, tedy tu, o kterou je maximálně pečováno od kávového keře, až po pražení v předních evropských pražírnách.
Bitcoin Coffee se nachází v bývalé industriální oblasti v Holešovicích a sídlí v jedinečném přízemí Paralelní polis alias Institutu Kryptoanarchie. Tato trendy kavárna podává výtečnou kávu i lahodné dezerty. Kavárna je na svých webových stránkách označována jako kávová laboratoř. Jejím cílem je dosáhnout špičkové chuti v každičkém šálku a přitom odrážet jedinečnost, chuť a vliv prostředí, ve kterém každá káva vyrostla. Jinými slovy - tato kavárna rozhodně zná svou kávu. Bitcoin Coffee nejčastěji nabízí výběr káv z některé ze známých berlínských pražíren. Připravují skvělé espresso i jednodruhové kávy jako filtr.

Jak samotný název kavárny napovídá, jako platba zde nejsou akceptovány české koruny, ale virtuální měnou bitcoiny (min. bitcoin nákup činí 100 Kč; uvnitř kavárny je zařízení na převádění bitcoinů). I když je Bitcoin Coffee první kavárnou, kde se platí pouze bitcoiny, nemusíte se ničeho bát - rádi vám tu vše vysvětlí. Nenechte se odradit nezvyklou měnou a dejte si svou první kávu za virtuální peníze!

Interiér je moderní a trendy, a přesto velmi útulný. Poskytuje skvělé prostředí pro všechny kybernetické náměty k diskuzi i ochutnávky kávy.
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 8. 2018
11.8.
18.9.
Výstava Alchymista

Výstava Alchymista

Praha 5, Praha
15.8.
26.8.
Hip Hop Kemp 2018

Hip Hop Kemp 2018

Praha 7, Praha
1.8.
31.8.
2018 – Future of Europe

2018 – Future of Europe

Praha 7, Praha
8.6.
8.6.
Datové bludiště

Datové bludiště

Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí