Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Battistova cihelna v Praze 8 - Ďáblicích

Battistova cihelna v Praze 8 - Ďáblicích

Gurmánská turistika
Battistova cihelna je nekuřácká rodinná restaurace umístěná v bývalé cihelně s komínem z roku 1893. Jedná se o jedinou rekonstrukci svého druhu v ČR. Restaurace se zaměřuje na kvalitní jídlo a perfektní obsluhu.

Nekuřácká restaurace Battistova cihelna se nachází v klidné vilové čtvrti starých Ďáblic na Praze 8. Restaurace je umístěna v bývalé cihelně s komínem z roku 1893. Jedná se o jedinou rekonstrukci svého druhu v ČR.

Battistova cihelna není jen restaurací s dobrou kuchyní, ale především místem, kde naleznete pohodu, přátelský personál a úžasný gastronomický zážitek. Specializuje se na moderní českou kuchyni s důrazem na výběr čerstvých surovin pod vedením šéfkuchaře Jiřího Křivohlavého, který má za sebou bohaté zkušenosti z restaurací Pravda, Ve Století a zámku Chateau St. Havel.

Celá restaurace má bezbariérový přístup, vlastní parkoviště a bezplatné Wi-Fi připojení. V teplých dnech je otevřena venkovní zahrádka, kde naleznete vy i vaše děti potřebný klid stranou ruchu velkoměsta. Pro děti je uvnitř restaurace k dispozici samostatný dětský koutek, dětské menu, přebalovací pult a dětské židle. Cílem Battistovy cihelny je stát se nejvyhledávanější restaurací pro rodinné oslavy na severu Prahy! Musíte to zkrátka posoudit na vlastní oči a chuťové buňky!

Celý popis
Naposledy změněno: 24. 8. 2019
17.6.
5.9.
Kinobus 2019

Kinobus 2019

Praha 9, Praha
13.8.
8.10.
Labyrinth - Pragovka Gallery Rear

Labyrinth - Pragovka Gallery Rear

Praha, Praha
16.7.
10.9.
Tomáš Ruller - The White Room

Tomáš Ruller - The White Room

Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí