Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Apartmány Pálavské vinohrady - skvělý odpočinek na břehu Mušovského jezera

Apartmány Pálavské vinohrady - skvělý odpočinek na břehu Mušovského jezera

Gurmánská turistika
Odpočiňte si na břehu Mušovského jezera v srdci Pálavy a ochutnejte vynikající moravská vína ve zdejším sklípku. Po dobu svého pobytu budete mít zdarma k dispozici slevovou kartu Klubu Pálavských vinohradů, která umožňuje čerpání různých zvýhodněných služeb v Pavlově a okolí.
Příjemné ubytování v lo­kalitě Pálava v prostorných moderních apartmánech, které leží na břehu jezera Mušov v malebné vinařské obci Pavlov nedaleko Mikulova. Apartmány Pálavské vinohrady jsou rozděleny na přízemní 1+ kk s koupelnou, vstupní chodbou, případně podkrovní ložnicí. Díky klasickému lůžku a velké rozkládací pohovce lze pohodlně ubytovat až 4 dospělé osoby. Obytné místnosti čítají celkem 50 m2 a jejich plochu dále rozšiřuje pros­torná terasa s posezením a s výhledem na hladinu Novomlýnských nádrží a pásy nekonečných vinohradů.

Kuchyňský kout je vybaven standardními spotřebiči (varná deska, trouba s grilem, digestoř, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazícím boxem), nádobím a čistícími prostředky. K dispozici je také LCD televizor s USB vstupem pro video a audio. Zázemí apartmánů doplňuje uzamykatelný box na kola, sportovní vybavení nebo kočárek v přízemí obytného domu. Samozřejmostí je parkovací stání před domem v ceně pobytu.

Hosté apartmánů mají po dobu svého pobytu zdarma k dispozici slevovou kartu Klubu Pálavských vinohradů, která umožňuje čerpání různých zvýhodněných služeb v Pavlově a okolí. Uplatnit ji můžete v restauracích, u vinařů, při účasti na různých sportovních, společenských nebo vinařských akcích anebo při vstupu do místních zařízení a památek.

Asi 150 metrů nad apartmány se nachází vinařský sklep, který je možné využít pro soukromou i pracovní návštěvu. V případě menšího počtu osob je třeba počítat také s dalšími návštěvníky. Pokud ale toužíte po soukromé oslavě s přáteli, stačí si sklep v předstihu zarezervovat. Příjemné posezení u sklenky vína můžete oživit např. degustací, bohatou hostinou nebo cimbálovou muzikou. Vaší fantazii půjdeme naproti.

Apartmánové domy Pálavských vinohradů najdete na okraji obce Pavlov na břehu Mušovského jezera, u hlavní cesty mezi Dolními Věstonicemi a Bulhary. Díky kaskádovitému umístění ve svahu nabízejí apartmány panoramatický výhled na Novomlýnské nádrže a okolní kopce poseté vinohrady. Sousední Yacht Klub Dyje nabízí kromě koupání a občerstvení také půjčovnu šlapadel, loděk nebo výuku jachtařů a kiterů.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 7. 2018
1.7.
31.8.
Prázdninové prohlídky města Mikulova

Prázdninové prohlídky města Mikulova

Mikulov, Jižní Morava
4.7.
29.8.
Noční prohlídky zámku Mikulov

Noční prohlídky zámku Mikulov

Mikulov, Jižní Morava
20.7.
22.7.
Festival národů Podyjí

Festival národů Podyjí

Mikulov, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí