Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Apartmány Bašta Sušice - ubytování na Šumavě

Apartmány Bašta Sušice - ubytování na Šumavě

Ubytování
Třípatrový apartmánový dům z r. 1900 je po rozsáhlé a velkorysé rekonstrukci, která byla provedena v roce 2008. Nabízí ubytování ve 4 apartmánech pro 1-5 osob a v jednom šestilůžkovém podkrovním apartmánu s panoramatickým výhledem.
Apartmánový dům se nachází 50 m od klidné, oddychové a sportovní zóny lesoparku Luh a zároveň v centru města Sušice, často též nazývané "Brána Šumavy", ležící ve Svatoborské vrchovině, v předhůří Šumavy na křižovatce turistických tras a na okraji Národního parku Šumava.

Každý apartmán je tvořen kompletně vybaveným obývacím pokojem, ložnicí a kuchyní. Parkování a internetové připojení je zdarma. Ranní kávu či cigaretu si v klidu můžete vychutnat na původních, stylově rekonstruovaných pavlačích. Všechny apartmámy jsou vybaveny plasmovou TV, wi-fi internetem, lednicí, mikrovlnnou troubou a myčkou. Ubytování se psem či jiným domácím zvířetem je možné po předchozí domluvě.

V přízemí jsou ubytovaným návštěvníkům k dispozici společenské místnosti a pro opravdové milovníky dobrých doutníků (možnost nákupu ze širokého sortimentu) a kvalitního pití stylově zařízený Cigar Club. Ubytování je ideální pro samostatné páry či rodiny, které dávají přednost soukromí, či pro top management firem k jejich nerušenému jednání. Okolí nabízí široké možnosti kulturního i sportovního vyžití.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 12. 2016
1.12.
31.12.
Gurmánský prosinec v Nebespánu

Gurmánský prosinec v Nebespánu

Kašperské Hory, Šumava
28.12.
1.1.
Zimní prohlídky hradu Kašperk

Zimní prohlídky hradu Kašperk

Kašperské Hory, Šumava
22.12.
Vánoční hra Zpátky do Betléma

Vánoční hra Zpátky do Betléma

Velhartice, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí