Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Apartmá Kvilda s půjčovnou lyží a snowboardů
"> rodina131579280.jpg "> kvilda1.jpg "> kvilda2.jpg "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto

Apartmá Kvilda s půjčovnou lyží a snowboardů

Ubytování
Příjemné ubytování v prostorných, plně vybavených, apartmánech, ve zděném řadovém domku na Kvildě - přímo u lyžařských vleků. Díky své rozloze apartmány nabízejí mimořádně pohodlné ubytování. Půjčovna veškerého lyžařského vybavení v přízemí domu.
Apartmá Kvilda nabízí kvalitní ubytování v 2-3 pokojových prostorných plně vybavených apartmánech. Svou rozlohou, která převyšuje průměrnou rozlohu ostatních apartmánů v obci, poskytují apartmány mimořádně pohodlné ubytování.

Každý apartmán se skládá z jedné nebo dvou ložnic (různý počet lůžek), kuchyně nebo obývacího pokoje (možná přistýlka) s kuchyňským koutem a příslušenství. Dva apartmány mají balkón. Prostorné a nejlépe položené apartmány na Kvildě se nachází v centru obce přímo pod sjezdovkou - po pravé straně směr Borová Lada.

V přízemí domu je půjčovna veškerého lyžařského vybavení.K zapůjčení nabízíme sjezdový a běžecký komplet (lyže, boty, hole) - vše lze zapůjčit i samostatně, včetně snowboardů, sněžnic i saní. Dále nabízíme přilby a brýle. Ubytovaní hosté mohou uplatnit na zapůjčení lyžařského vybavení slevu.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 2. 2018
24.2.
25.2.
Šumavský skimaraton

Šumavský skimaraton

Kvilda, Šumava
16.6.
16.6.
Ať žijí strašidla

Ať žijí strašidla

Kašperské Hory, Šumava
3.2.
17.3.
Jarní prázdniny na hradě Kašperk

Jarní prázdniny na hradě Kašperk

Kašperské Hory, Šumava
20.5.
20.5.
Farářova tajná komnata

Farářova tajná komnata

Malenice, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí