Úvod > Aktivity & akce > Akce > Wire-wrapping pro začátečníky

Wire-wrapping pro začátečníky

Kdy 8. březen 2016 17:30 - 20:00 Lidová řemesla a trhy
Wire-wrapping je krásnou a efektní drátovací technikou. I nováček může v této technice dosáhnout skvělých výsledků - důkazem je sada na obrázku, kterou si odnesete z tohoto kurzu.
Co vás čeká v kurzu Wire-wrapping pro začátečníky:
V tomto kurzu se seznámíme s drátovací technikou wire-wrapping, díky které si vyzkoušíte nejen trpělivost a šikovnost Vašich prstů. Domů si odnesete sadu náhrdelníku a náušnic, naučíte se základy tvarování drátu a dozdobování malými korálky a výrobu ručně dělaného řetízku. Domů si odnesete i podrobný návod, abyste si mohli postup kdykoliv připomenout.

Lektorka vás krok po krok provede výrobou a na konci kurzu Vám bude odměnou radost z vlastnoručně vytvořeného šperku s historickým nádechem. Stačí se jen nebát a zkusit to!

Co se naučíte:
Naučíte se práci s drátem v technice wire-wrapping – tvarování základního tvaru, následné omotávání tenčím drátkem, zdobení malými korálky či výrobu ručního řetízku. Pro tento kurz je vhodné mít už aspoň základní zkušenosti s korálkováním (ketlování).

Získané dovednosti budete mít možnost využít a rozšířit na některém z pokračovacích kurzů, kde se budeme věnovat například tvorbě šperků tvořených složitějšími ornamenty, výrobě komponentů či patinování.

Co si odnesete:
Z každého kurzu si krom nových dovedností a radosti z tvoření odnesete hotovou sadu náhrdelníku a náušnic, včetně podrobného návodu, abyste si postup mohli kdykoliv doma připomenout.

Kurzy jsou vhodné pro dospělé a děti od 12 let. Maximální počet účastníků je 5 lidí/kurz. Kurz trvá cca 3 hodiny. Pokud potřebujete při práci brýle, vezměte si je rovněž s sebou.

Tento kurz pro vás připravujeme také v anglickém a francouzském jazyce.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 2. 2016
14.4.
28.10.
Turistický minibus v Brně

Turistický minibus v Brně

Brno, Jižní Morava
7.4.
3.6.
Jarní komentované prohlídky v Brně

Jarní komentované prohlídky v Brně

Brno, Jižní Morava
25.10.
31.7.
Analfabeta Negramotná a další hrdinové z knih

Analfabeta Negramotná a další hrdinové z knih

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí