Úvod > Aktivity & akce > Akce > Výstava koček Spring Star show 2018

Výstava koček Spring Star show 2018

Kdy 10. březen 2018 9:30 - 11. březen 2018 16:00 Výstavy
Výstava bude tentokrát probíhat v nových krásných prostorách kongresového centra Top Hotelu Praha ve dnech 10. - 11. března 2018.
Na výstavě si můžete pořídit potřeby pro vaše chlupaté miláčky, různá škrabadla, poličky, škádlítka, mňamky i granulky a spoustu dalších praktických věcí jako například náš kočičí kalendář, i krásných zbytečností. 

Cílem výstavy je seznámení široké veřejnosti s plemeny koček a propagace chovu koček s průkazem původu. Na výstavě bude propagováno na 150 koček 30 různých plemen z celého světa. Ve společných prostorách bude probíhat současně i TICA výstava s posouzením, která přinese zajímavou show pro návštěvníky. Šest posuzovtelů bude hodnotit dalších 120 krásných koček. V sobotu i v neděli budou přítomni mezinárodní posuzovatelé jednotlivých plemen a poradci chovu, kteří vám budou k dispozici pro vaše otázky, nebo jen pro obyčejné popovídání si o kočkách bez spěchu a stresu!

Součástí výstavy bude také umisťovací výstava útulkových koček, které si budete moci v případě zájmu a splnění podmínek útulků již ihned odnést domů. Po oba dva dny budou v rámci výstavy probíhat odborné přednášky na chovatelská a veterinární témata pro odborníky i laickou veřejnost zdarma.

Nejhezčí kočku výstavy volíte vy, návštěvíci!
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 1. 2018

Ubytování a restaurace v okolí