Úvod > Aktivity & akce > Akce > Výstava koček Star show Diplomat Praha 2016

Výstava koček Star show Diplomat Praha 2016

Kdy 23. leden 2016 10:00 - 24. leden 2016 16:00 Výstavy
Budete mít možnost setkat se každý den až se 150 ušlechtilými kočkami z téměř 30 plemen z celého světa. Některá plemena vzácně a jedno k vidění úplně poprvé v ČR! Po oba dny bude probíhat doprovodný program odborných přednášek pro veřejnost i chovatele a zábavně naučný program pro děti a mládež.
Mezinárodní propagační výstava koček v termínu 23.-24.1.2016 v hotelu Diplomat na Praze 6. Akce je určena pro milovníky zvířat a zvláště pak koček. K vidění bude každý den přibližně 150 koček reprezentujících téměř třicet různých plemen z celého světa. Některé dokonce poprvé vystavené v ČR.

Roztomilé a někdy až nevšední kočky potěší a zaujmou nejen mladé chovatele a děti, ale i dospělé. Akce samotná je novým konceptem výstavy, která v Praze ještě nebyla realizována. Nepůjde jen o to si zvířata prohlédnout, ale mnoho majitelů chce nechat návštěvníky a zvláště pak ty nejmenší si kočky i pohladit.

V rámci výstavy probíhají po oba dva dny odborné přednášky od zkušených odborníků, na chovatelsky a veterinárně zajímavá témata. Ty jsou otevřeny široké veřejnosti, protože ta potřebuje informace o tom, jak se správně starat o své domácí miláčky nejvíce.  Snažíme se pomáhat také opuštěným kočičkám, proto je součástí akce i expozice kočiček hledajících nový domov z mnoha útulků přímo z Prahy a celé ČR. Celá výstava je doplněna neoficiálním veletrhem potřeb pro kočky a jejich chovatele a doprovodným programem pro děti a mladé chovatele.  
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 1. 2016

Ubytování a restaurace v okolí