Úvod > Aktivity & akce > Akce > Výstava koček Star show Diplomat Praha 2017

Výstava koček Star show Diplomat Praha 2017

Kdy 11. únor 2017 9:30 - 12. únor 2017 16:00 Výstavy
Budete mít možnost setkat se každý den až se 150 ušlechtilými kočkami z téměř 30 plemen z celého světa. Některá plemena vzácně a jedno k vidění úplně poprvé v ČR! Po oba dny bude probíhat doprovodný program odborných přednášek pro veřejnost i chovatele a zábavně naučný program pro děti a mládež.
Akce je určena pro milovníky zvířat a zvláště pak koček. K vidění bude každý den přibližně 150 koček reprezentujících téměř třicet různých plemen z celého světa. Některé dokonce poprvé vystavené v ČR. Součástí výstavy bude také nabídka koček z útulku, prodej chovatelských potřeb a každý den i soutěž o nejhezčí kočku, kterou si zvolí návštěvníci.

Roztomilé a někdy až nevšední kočky potěší a zaujmou nejen mladé chovatele a děti, ale i dospělé. Akce samotná je novým konceptem výstavy, která v Praze ještě nebyla realizována. Nepůjde jen o to si zvířata prohlédnout, ale mnoho majitelů chce nechat návštěvníky a zvláště pak ty nejmenší si kočky i pohladit.

V rámci výstavy probíhají po oba dva dny odborné přednášky od zkušených odborníků, na chovatelsky a veterinárně zajímavá témata. Ty jsou otevřeny široké veřejnosti, protože ta potřebuje informace o tom, jak se správně starat o své domácí miláčky nejvíce.  Snažíme se pomáhat také opuštěným kočičkám, proto je součástí akce i expozice kočiček hledajících nový domov z mnoha útulků přímo z Prahy a celé ČR. Celá výstava je doplněna neoficiálním veletrhem potřeb pro kočky a jejich chovatele a doprovodným programem pro děti a mladé chovatele.  
Celý popis
Naposledy změněno: 1. 1. 2017

Ubytování a restaurace v okolí