Úvod > Aktivity & akce > Akce > Velikonoční tvoření v Kavárně Maluj

Velikonoční tvoření v Kavárně Maluj

Kdy 22. březen 2016 - 24. březen 2016 Akce pro děti
Pořádáme tvořivé dílničky v prostorách Kavárny Maluj, kde budeme vyrábět velikonoční dekorace. Malovat budeme s dětmi i jejich rodiči zápichy do květináčů a závěsné dekorace barvami, které se nemusí zapékat, takže budou hned k odnesení domů.
Kromě velikonočních dekorací bude možné malovat klasickou bílou keramiku Kavárny Maluj glazurami, která ovšem bude muset putovat do pece na výpal a bude k vyzvednutí do dvou týdnů od namalování.

Malování keramiky bude se slevou 25 %.

Těšit se můžete nejen na pohodovou atmosféru, krásné dekorace, ale i na exkurzi do zázemí dílny. Prohlídka našeho zázemí keramické a mozaikové dílny, je velmi oblíbenou součástí jakéhokoliv tvoření nejen pro děti, kdy si ukážeme, jak vypadá pec, a co všechno se nachází v takové hrnčířské dílně. Vysvětlíme si celý proces, kterým keramické výrobky prochází, než je možné si je hotové odnést domů.

Časová náročnost je 30 minut - 2 hodiny, záleží na každém, jak dlouho bude mít chuť tvořit. K dispozici bude zdarma pitná voda, džusy a horké nápoje bude možné na místě zakoupit.

Rezervujte si místo v rezervačním systému, na e-mailu info@krouzkyaprouzky nebo na telefonním čísle 774 526 011 (stačí zaslat SMS).
Celý popis
Naposledy změněno: 25. 1. 2016

Ubytování a restaurace v okolí