Úvod > Aktivity & akce > Akce > Valentýnský víkend v zámeckém hotelu Chateau Herálec

Valentýnský víkend v zámeckém hotelu Chateau Herálec

Kdy 10. únor 2017 - 13. únor 2017 Gastronomické akce
Pro všechny zamilované páry, které si chtějí užít romantické atmosféry svátku sv. Valentýna a mít nerušený čas jen pro sebe a svého partnera v soukromí luxusního zámeckého boutique hotelu Chateau Herálec, jsme připravili tento speciální "Valentýnský balíček".

Prožijte nezapomenutelné okamžiky při společných procházkách ruku v ruce v našem anglickém parku, relaxujte ve výjimečných prostorách zámeckého Wellness & Spa by L´Occitane. Odpočiňte si ve vířivce, která je umístěna v zámecké věži s lahví lahodného Prosecca Conegliano z vinařství Le Manzane a vychutnejte si romantickou 4chodovou valentýnskou večeři při svíčkách v restauraci Honoria. Čeká na Vás také sladké valentýnské překvapení od naší zámecké cukrářky. Celý den poté můžete zakončit posezením u hořícího krbu se sklenkou výborného vína.
 

Valentýnský balíček obsahuje:

  • 1 noc se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji či suite dle vlastního výběru (pokud se rozhodnete  prodloužit si pobyt o druhou noc, získáte od nás jako bonus 3. noc zdrama!)
  • Welcome drink a herálecká růže pro dámu na uvítanou.
  • Gurmánská večeře při svíčkách v zámecké restauraci Honoria.
  • Sladké valentýnské překvapení od zámecké cukrářky.
  • Vířivka ve věži na 1 hodinu jen pro vás s lahví výtečného Prosecca Conegliano z vinařství Le Manzane.
  • Neomezený vstu do zámeckého wellness  & spa by L´Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
  • Unikátní zámecké pillow menu (víme, jak důležitý je dobrý spánek, a pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek jsme pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které vám nabídne dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku).
 

V ceně vašeho pobytu jsou zahrnuty i tyto služby:

Mísa ovoce na pokoji, Wi-Fi internet, kosmetika L’Occitane, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z letního pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové spa procedury a zkrášlující rituály od značky L'OCCITANE. Mezi nejoblíbenější patří „Chateau Herálec ošetření těla s růžemi pro ni“ a „Verbena – hluboce osvěžující masáž pro něj“ Obojí trvá 90 min a nejlepší je, že tyto procedury můžete absolvovat společně v jedné místnosti s romantickým názvem jako je např. Mandle či Slaměnka. 

Celý popis
Naposledy změněno: 6. 2. 2017
10.9.
31.10.
Výstava

Výstava "Rozhledy - Inspirace krajinou" na hradě Lipnici

Lipnice nad Sázavou, Vysočina
23.6.
24.6.
Bernard fest 2017

Bernard fest 2017

Humpolec, Vysočina
9.2.
2.4.
České korunovační klenoty v Jihlavě

České korunovační klenoty v Jihlavě

Jihlava, Vysočina
2.3.
23.4.
Zvuková instalace Kde začíná ticho

Zvuková instalace Kde začíná ticho

Jihlava, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí