Úvod > Aktivity & akce > Akce > Valentýnský víkend v zámeckém hotelu Chateau Herálec

Valentýnský víkend v zámeckém hotelu Chateau Herálec

Kdy 12. únor 2016 - 15. únor 2016 Gastronomické akce
Pro všechny zamilované páry, které si chtějí užít romantické atmosféry svátku sv. Valentýna a mít nerušený čas jen pro sebe a svého partnera v soukromí luxusního zámeckého boutique hotelu Chateau Herálec, jsme připravili tento speciální "Valentýnský balíček".

Prožijte nezapomenutelné okamžiky při společných procházkách ruku v ruce v našem anglickém parku, relaxujte ve výjimečných prostorách zámeckého Wellness & Spa by L´OCCITANE. Odpočiňte si ve vířivce, která je umístěna v zámecké věži s lahví lahodného Prosecca Conegliano z vinařství Le Manzane a vychutnejte si romantickou 4chodovou valentýnskou večeři při svíčkách v restauraci Honoria. Čeká na vás také sladké valentýnské překvapení od naší zámecké cukrářky. Celý den poté můžete zakončit posezením u hořícího krbu se sklenkou výborného vína.

Valentýnský balíček obsahuje:

  • 1 noc se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji či suite dle vlastního výběru (pokud se rozhodnete  prodloužit si pobyt o druhou noc, získáte od nás jako bonus 3. noc zdrama!)
  • Welcome drink a herálecká růže pro dámu na uvítanou.
  • Gurmánská večeře při svíčkách v zámecké restauraci Honoria.
  • Sladké valentýnské překvapení od zámecké cukrářky.
  • Vířivka ve věži na 1 hodinu jen pro vás s lahví výtečného Prosecca Conegliano z vinařství Le Manzane.
  • Neomezený vstu do zámeckého wellness  & spa by L´OCCITANE (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
  • Unikátní zámecké pillow menu (víme, jak důležitý je dobrý spánek, a pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek jsme pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které vám nabídne dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku).

V ceně vašeho pobytu jsou zahrnuty i tyto služby:
Mísa ovoce na pokoji, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z letního pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové spa procedury a zkrášlující rituály od značky L'OCCITANE. Mezi nejoblíbenější patří „Chateau Herálec ošetření těla s růžemi pro ni“ a „Verbena – hluboce osvěžující masáž pro něj“ Obojí trvá 90 min a nejlepší je, že tyto procedury můžete absolvovat společně v jedné místnosti s romantickým názvem jako je např. Mandle či Slaměnka. 

Celý popis
Naposledy změněno: 9. 2. 2016
10.9.
Westernový den ve Stonetownu

Westernový den ve Stonetownu

Herálec, Vysočina
29.10.
Halloween ve Stonetownu

Halloween ve Stonetownu

Herálec, Vysočina
23.6.
24.6.
Bernard fest 2017

Bernard fest 2017

Humpolec, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí