Úvod > Aktivity & akce > Akce > Valentýnský víkend v zámeckém hotelu Chateau Herálec

Valentýnský víkend v zámeckém hotelu Chateau Herálec

Kdy 10. únor 2017 - 13. únor 2017 Gastronomické akce
Pro všechny zamilované páry, které si chtějí užít romantické atmosféry svátku sv. Valentýna a mít nerušený čas jen pro sebe a svého partnera v soukromí luxusního zámeckého boutique hotelu Chateau Herálec, jsme připravili tento speciální "Valentýnský balíček".

Prožijte nezapomenutelné okamžiky při společných procházkách ruku v ruce v našem anglickém parku, relaxujte ve výjimečných prostorách zámeckého Wellness & Spa by L´Occitane. Odpočiňte si ve vířivce, která je umístěna v zámecké věži s lahví lahodného Prosecca Conegliano z vinařství Le Manzane a vychutnejte si romantickou 4chodovou valentýnskou večeři při svíčkách v restauraci Honoria. Čeká na Vás také sladké valentýnské překvapení od naší zámecké cukrářky. Celý den poté můžete zakončit posezením u hořícího krbu se sklenkou výborného vína.
 

Valentýnský balíček obsahuje:

  • 1 noc se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji či suite dle vlastního výběru (pokud se rozhodnete  prodloužit si pobyt o druhou noc, získáte od nás jako bonus 3. noc zdrama!)
  • Welcome drink a herálecká růže pro dámu na uvítanou.
  • Gurmánská večeře při svíčkách v zámecké restauraci Honoria.
  • Sladké valentýnské překvapení od zámecké cukrářky.
  • Vířivka ve věži na 1 hodinu jen pro vás s lahví výtečného Prosecca Conegliano z vinařství Le Manzane.
  • Neomezený vstu do zámeckého wellness  & spa by L´Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
  • Unikátní zámecké pillow menu (víme, jak důležitý je dobrý spánek, a pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek jsme pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které vám nabídne dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku).
 

V ceně vašeho pobytu jsou zahrnuty i tyto služby:

Mísa ovoce na pokoji, Wi-Fi internet, kosmetika L’Occitane, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z letního pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové spa procedury a zkrášlující rituály od značky L'OCCITANE. Mezi nejoblíbenější patří „Chateau Herálec ošetření těla s růžemi pro ni“ a „Verbena – hluboce osvěžující masáž pro něj“ Obojí trvá 90 min a nejlepší je, že tyto procedury můžete absolvovat společně v jedné místnosti s romantickým názvem jako je např. Mandle či Slaměnka. 

Celý popis
Naposledy změněno: 6. 2. 2017
10.9.
31.10.
Výstava

Výstava "Rozhledy - Inspirace krajinou" na hradě Lipnici

Lipnice nad Sázavou, Vysočina
17.12.
23.12.
Betlémské světlo na zámku Úsobí

Betlémské světlo na zámku Úsobí

Úsobí, Vysočina
23.12.
Vánoční zpívání

Vánoční zpívání

Lipnice nad Sázavou, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí

Piknik na zámku Herálec

Piknik na zámku Herálec

Herálec, Vysočina
Penzion Markéta v Chrudimi

Penzion Markéta v Chrudimi

Chrudim, Východní Čechy
Rodinný pivovar Bernard

Rodinný pivovar Bernard

Humpolec, Vysočina