Úvod > Aktivity & akce > Akce > Trhy na Zelňáku

Trhy na Zelňáku

Kdy 1. leden 2017 - 11. listopad 2017 Lidová řemesla a trhy
Tradiční potravinové tržiště s doprovodným programem se nachází v samém srdci Brna, tedy na Zelném trhu. Otevřeno má vždy ve všední dny od 6 do 18 hodin, a také v sobotu. Najít zde můžete klasické ovoce a zeleninu, ale i sortiment známý z farmářských trhů nebo řemeslných dílen.
Pravidelný celoroční prodej je pro rok 2017 schválen na období 1. ledna – 11. listopadu 2017 s provozní dobou v pracovní dny od 6:00 do 18:00 hodin, v sobotu pak od 6:00 do 14:00 hodin. Kapacita tržiště zůstává stejná jako v minulosti, je tedy možné využít více než 100 prodejních míst.

Své produkty budou nabízet zemědělci, kteří byli nejvíce preferováni návštěvníky trhů v rámci ankety provedené v minulých letech. Pořadatelé se také snaží vyjít vstříc i poptávce po obchodnících, kteří na Zelném trhu prodávají jinde nakoupené ovoce a zeleninu, takže i tento typ produkce na trhu zůstane.

Sortiment na tržišti bude v průběhu roku postupně rozšiřován o farmářské produkty (uzeniny, zákusky, pečivo a mléčné výrobky), řemeslné výrobky, nealkoholické nápoje (mošty, domácí limonády, kávy) i nápoje alkoholické (burčák, víno, pivní speciály apod.) a také o regionální gastronomii.

Kromě stálého provozu venkovního tržiště jsou Trhy na Zelňáku v Brně obohaceny také o jednorázové či pravidelné, sezónně a tematicky zaměřené farmářské, gastronomické, řemeslnické, kulturní a volnočasové festivaly, jarmarky nebo slavnosti.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 2. 2017

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Air Cafe

Kavárna Air Cafe

Brno, Jižní Morava
Restaurace Retro Consistorium v Brně

Restaurace Retro Consistorium v Brně

Brno-střed, Jižní Morava