Úvod > Aktivity & akce > Akce > Slet bohyň na Chateau Mcely

Slet bohyň na Chateau Mcely

Kdy 24. březen 2017 - 26. březen 2017 Společenské akce
4. ročník oblíbené akce je určený převážně ženám, dívkám, matkám, dcerám. Letos bude na programu „sebevědomí a sebeláska, aneb přijímám a respektuji sama sebe“.
Již počtvrté se slétnou bohyně na Chateau Mcely a společně stráví motivační víkend plný prožitků a hloubkové relaxace. Letos v termínu 24. až 26. března.

HLAVNÍM POSELSTVÍM bude ŽÍT ŽIVOT SVÝCH SNŮ.
Jak být v souladu sama se sebou…
Jak být plná života a radosti…
Jak pečovat o svůj osobní rozvoj a seberealizaci…
Jak být inspirativní bohyní pro ostatní…
Prostě, jak žít život svých snů…

Tato témata se budou řešit a diskutovat v rámci dvou hlavních a na sebe navazujících inspirujících a obohacujících seminářů: sobotního s DENISOU ŘÍHA PALEČKOVOU a nedělního s LARISOU FRANCÍRKOVOU. Vše doplní sobotní kurz míchání přírodní kosmetiky s přípravou mini rituálu pro „Tajemné mcelské bohyně“ k následné blahodárné relaxaci v soukromí pokoje. Třešničkou na dortu bude vernisáž malířky SARAH I. AVNI. Sarah připravila „Malou výstavu“ reprezentující ženskost, krásu a lehkost. Bude to hra se světlem, barvami, jedinečnými technikami i drahými kameny. Vernisáž bude zahájena v pátek 24. března v 18 hodin. Díla pak budou k shlédnutí v prostorách zámku až do konce dubna.  

Přednášky doplní lehké božské gastronomické zážitky v podobě plné penze, 60minutové kosmetické ošetření „Mcelská bohyně“ (Dokonalá péče o pleť s produkty MCELY BOUQUET je velice účinným prostředkem hluboké regenerace pleti, vylepšení její pružnosti, rozjasnění a vyhlazení. Sestává z kroků důkladného čištění, peelingu, masáže, masky a hydratace. Napomáhá rozproudit lymfatický systém a uvolnit napjaté obličejové svaly. Výsledkem ošetření bude nejenom vyhlazená a měkká pleť, ale i odpočinutá mysl.) a další relaxace v MCELY BOUQUET SPA. Vše zabaleno v balíčku na dvě noci. Slet bohyň bude letos spojen i s odhalením dvou dlouho očekávaných kosmetických novinek přírodní linie MCELY BOUQUET (Rose Conditioning Mist a Rosehip Honey Peeling, které budou mediálně brzy představeny).

Slet bohyň je stálicí s dalšími vybranými kalendářními akcemi. KALENDÁŘ AKCÍ 2017 je i letos přehlídkou jen těch nejúspěšnějších a nejoblíbenějších zážitků. Na počátku léta přibude i novinka v podobě dobrodružné slavnosti pro větší děti „Teenager Survival Camp“. Tento víkend citlivě reaguje na odrostlé princezny a prince, kteří fandí po mnoho let oblíbené slavnosti Sletu princezen, která je primárně určena pro menší děti.   
Celý popis
Naposledy změněno: 24. 1. 2017

Ubytování a restaurace v okolí