Úvod > Aktivity & akce > Akce > Slet bohyň na Chateau Mcely

Slet bohyň na Chateau Mcely

Kdy 24. březen 2017 - 26. březen 2017 Společenské akce
4. ročník oblíbené akce je určený převážně ženám, dívkám, matkám, dcerám. Letos bude na programu „sebevědomí a sebeláska, aneb přijímám a respektuji sama sebe“.
Již počtvrté se slétnou bohyně na Chateau Mcely a společně stráví motivační víkend plný prožitků a hloubkové relaxace. Letos v termínu 24. až 26. března.

HLAVNÍM POSELSTVÍM bude ŽÍT ŽIVOT SVÝCH SNŮ.
Jak být v souladu sama se sebou…
Jak být plná života a radosti…
Jak pečovat o svůj osobní rozvoj a seberealizaci…
Jak být inspirativní bohyní pro ostatní…
Prostě, jak žít život svých snů…

Tato témata se budou řešit a diskutovat v rámci dvou hlavních a na sebe navazujících inspirujících a obohacujících seminářů: sobotního s DENISOU ŘÍHA PALEČKOVOU a nedělního s LARISOU FRANCÍRKOVOU. Vše doplní sobotní kurz míchání přírodní kosmetiky s přípravou mini rituálu pro „Tajemné mcelské bohyně“ k následné blahodárné relaxaci v soukromí pokoje. Třešničkou na dortu bude vernisáž malířky SARAH I. AVNI. Sarah připravila „Malou výstavu“ reprezentující ženskost, krásu a lehkost. Bude to hra se světlem, barvami, jedinečnými technikami i drahými kameny. Vernisáž bude zahájena v pátek 24. března v 18 hodin. Díla pak budou k shlédnutí v prostorách zámku až do konce dubna.  

Přednášky doplní lehké božské gastronomické zážitky v podobě plné penze, 60minutové kosmetické ošetření „Mcelská bohyně“ (Dokonalá péče o pleť s produkty MCELY BOUQUET je velice účinným prostředkem hluboké regenerace pleti, vylepšení její pružnosti, rozjasnění a vyhlazení. Sestává z kroků důkladného čištění, peelingu, masáže, masky a hydratace. Napomáhá rozproudit lymfatický systém a uvolnit napjaté obličejové svaly. Výsledkem ošetření bude nejenom vyhlazená a měkká pleť, ale i odpočinutá mysl.) a další relaxace v MCELY BOUQUET SPA. Vše zabaleno v balíčku na dvě noci. Slet bohyň bude letos spojen i s odhalením dvou dlouho očekávaných kosmetických novinek přírodní linie MCELY BOUQUET (Rose Conditioning Mist a Rosehip Honey Peeling, které budou mediálně brzy představeny).

Slet bohyň je stálicí s dalšími vybranými kalendářními akcemi. KALENDÁŘ AKCÍ 2017 je i letos přehlídkou jen těch nejúspěšnějších a nejoblíbenějších zážitků. Na počátku léta přibude i novinka v podobě dobrodružné slavnosti pro větší děti „Teenager Survival Camp“. Tento víkend citlivě reaguje na odrostlé princezny a prince, kteří fandí po mnoho let oblíbené slavnosti Sletu princezen, která je primárně určena pro menší děti.   
Celý popis
Naposledy změněno: 24. 1. 2017
1.11.
30.11.
Listopadová romance na Chateau Mcely

Listopadová romance na Chateau Mcely

Mcely, Střední Čechy
29.4.
26.12.
Večerní a noční prohlídky na zámku Loučeň 2017

Večerní a noční prohlídky na zámku Loučeň 2017

Nymburk, Střední Čechy
15.11.
28.2.
Kniha jako blahopřání

Kniha jako blahopřání

Rožďalovice, Střední Čechy
31.12.
1.1.
Silvestr na Chateau Mcely

Silvestr na Chateau Mcely

Mcely, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí