Úvod > Aktivity & akce > Akce > S Igráčkem do světa knih

S Igráčkem do světa knih

Kdy 20. říjen 2017 - 30. prosinec 2017 Výstavy
Výstava S Igráčkem do světa knih je pohledem do dvou různých světů – jednoho nostalgicky hravého a druhého … očima ilustrátora Vojtěcha Kubašty. Přijďte se od 20. října do 30. prosince podívat do Jihomoravského muzea ve Znojmě a nenechte si ujít tuto jedinečnou výstavu.
Na výstavě ve Znojmě bude představen základní výběr z tvorby tohoto světově uznávaného českého ilustrátora, který byl sestaven ze sbírky MgA. Jana Marouška. Od knižních ilustrací, reklamních materiálů a pohlednic až k velkému množství prostorových betlémů a knih, díky kterým je Vojtěch Kubašta uznávám jako jeden ze světových průkopníků dětské prostorové knihy.

Pro malé návštěvníky výstavy bude připravena dílna, kde si vyzkouší, jak se dá vytvořit z papíru prostorový objekt a další výtvarné hříčky.

V Igráčkově interaktivní expozici budou na návštěvníky čekat legendární postavičky různých rolí a povolání a také množství atraktivních doplňků, které umocňují hru a rozvíjejí fantazii. Děti si mohou s Igráčky pohrát v hracím koutku a rodiče či prarodiče si zavzpomínat na mládí.
 
 
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 10. 2017
2.12.
23.12.
Znojemský advent 2018

Znojemský advent 2018

Znojmo, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí