Úvod > Aktivity & akce > Akce > Zvířata nad propastí – komentovaná prohlídka pro děti

Zvířata nad propastí – komentovaná prohlídka pro děti

Kdy 18. červen 2016 12:50 - 17:00 Výstavy
Komentovaná prohlídka expozice Archa Noemova určená především dětem vám představí nejohroženější zvířata světa.
Věděli jste, že gaviálů žije ve volné přírodě posledních 200 kusů nebo že v Indonésii jsou hromadně vypalovány deštné lesy, což ohrožuje nejen orangutany? V expozici uvidíte i velescinka kapverdského, již vyhynulý druh, který je v dnešní době možné spatřit už jen v muzeu. Všichni zájemci o ochranu přírody při prohlídce zjistí nejen důvod, proč jsou některá zvířata ohrožena, ale dozví se také, jak se mohou zapojit do jejich ochrany a seznámí se s některými aktuálními programy na záchranu druhů ve volné přírodě, které se týkají například goril nebo koní Převalského.

Pokud budete při prohlídce expozice pozorní, můžete si vyzkoušet v prostorách kavárny Muzeum své znalosti v dalším zábavném kvízu a můžete vyhrát drobné občerstvení a upomínkový suvenýr.

Vstupné 30 Kč + cena běžné vstupenky do muzea

Telefonické ani emailové rezervace míst na akci nejsou možné – možno rezervovat onlinena vybraný výše uvedený den na termíny ve 13.00, 14.00 a 15.00 hod. (vyzvednutí a placení na pokladně v den konání), nebo lístky zakoupit bez rezervace na pokladně v den konání. Pouze do vyčerpání kapacity. Rezervaci je možno provést nejdříve tři měsíce předem.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 1. 6. 2016

Ubytování a restaurace v okolí