Úvod > Aktivity & akce > Akce > Pravidelné kroužky animace pro děti v Muzeu Karla Zemana

Pravidelné kroužky animace pro děti v Muzeu Karla Zemana

Kdy 22. únor 2016 - 25. duben 2016 Akce pro děti
Muzeum Karla Zemana připravilo i letos širokou nabídku workshopů animace a trikové tvorby pro děti i dospělé od 6 do 100 let. Malí i duchem stále mladí filmaři se mohou stát scénáristy, režiséry i mistry speciálních efektů a odnesou si vlastní animovaný film!
Malí milovníci filmových kouzel od 9 do 15 let mohou navštěvovat pravidelné kroužky animace a trikové tvorby. V rámci deseti na sebe navazujících dvouhodinových bloků – 1 x 2 hodiny týdně – proniknou budoucí následovníci Karla Zemana do tajů animovaného filmu. Pravidelné kroužky startují již 22. února 2016, proto je dobré zajistit si místo v kurzech co nejdříve.

Všichni filmoví nadšenci si pak mohou vyzkoušet klasickou animaci na odpoledních workshopech animace a trikové tvorby pro děti i dospělé.

Kroužky animace i workshopy vedou zkušení lektoři - absolventi oboru animace na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, profesionální animátoři z filmových studií, členové sdružení Ultrafun. Co všechno již účastníci workshopů animace vytvořili, si můžete prohlédnout na muzejním YouTube kanálu.

Na pravidelné kroužky animace pro děti je povinná rezervace na tel. 724 341 091 nebo na e-mailu info@muzeumkarlazemana.cz. Vstupte s námi do světa fantazie!
Celý popis
Naposledy změněno: 17. 2. 2016

Ubytování a restaurace v okolí