Úvod > Aktivity & akce > Akce > Prague Ice Cream Festival 2017 - zmrzlinový festival v Praze

Prague Ice Cream Festival 2017 - zmrzlinový festival v Praze

Kdy 25. červen 2017 10:00 - 19:00 Gastronomické akce
Přijď se pobavit s rodinou nebo přáteli na Prague Ice Cream festival - svátek všech druhů zmrzliny. V současné době je zmrzlinový festival Prague Ice Cream Festival největším festivalem svého typu ve střední Evropě.
Pražský nejvíc cool festival! Přijď se pobavit s rodinou nebo přáteli na Prague Ice Cream Festival - svátek všech druhů zmrzliny! Není lepší způsob jak zahájit léto! Znovu vás osvěží vaši oblíbení místní i světoví výrobci. Vychutnáte si zde nejrůznější druhy zmrzlin - typu gelato, točené, jogurtové, ice roll, sorbety, speciální – veganské, bio apod. i nanuky... Na své si přijdou i milovníci čerstvého ovoce, alko i nealko nápojů, kávy či dobrého občerstvení.

Třetí ročník bude také obohacen o skvělý doprovodný program pro všechny věkové skupiny a rozšířené zázemí pro vaše pohodlí. Samozřejmě nebudou chybět tolik oblíbené soutěže, DJ's, party stan, workshopy či dětský zábavní park. Nenechte si ujít soutěž o nejlepší zmrzlinu festivalu. Když nakupování je potěšením...

Festival se koná v areálu Výstaviště Holešovice na Praze 7. Metrem vystupte na stanici červené linky C „Nádraží Holešovice“ a popojeďte jednu stanici tramvají 12, 17 nebo 24, do zastávky „Výstaviště Holešovice“.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 6. 2017

Ubytování a restaurace v okolí