Úvod > Aktivity & akce > Akce > Podzimní dílny v Pivovarském muzeu v Plzni

Podzimní dílny v Pivovarském muzeu v Plzni

Kdy 18. listopad 2017 10:00 - 15:00 Lidová řemesla a trhy
Vánoční a zimní čas se blíží a tak přijďte v listopadu do Pivovarského muzea, kde prostory historické Valečky proměníme opět v řemeslné dílny a budete si moci vyrobit s pomocí lektorů tři různé výrobky.

11. listopadu si uděláte radost svícínkem z březových polínek (pro menší děti předpřipravené, součástí je čajová svíčka), koupelnovou solí s českými bylinkami a přírodninami nebo dárkovou taštičkou z krabic od mléka a džusů s podzimními motivy šípků a trnek (ouška z provázků či zavírání na kolíček nebo svorkou z korkového špuntu).

18. listopadu vám k získání vánoční nálady pomůže čistě přírodní voňavá potpourri (balení do celofánového pytlíčku), kterou si s námi můžete vyrobit společně se srdíčkem z dřevěných koleček (závěsná ozdoba ve tvaru srdíčka, dřevěná kolečka lepená na starý karton) a zvířátek z korkových špuntů (na způsob těch z kaštanů, korkové špunty a klacíky).

25. listopadu pomůžete ptáčkům, kteří mají v zimě nedostatek potravy. Připravíte pro ně držáček na koule z ptačího zobu (ze dřeva, pro menší děti předpřipravené), jablíčka na způsob vrkoče (na párátkách plody pro příkrm ptáčků) a borové šišky plněné tukovou směsí se semínky.

Celý popis
Naposledy změněno: 14. 11. 2017

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Gambrinus

Pivovar Gambrinus

Plzeň, Plzeňsko a Český les
Party víkendy v pivovaru Gambrinus

Party víkendy v pivovaru Gambrinus

Plzeň, Plzeňsko a Český les