Úvod > Aktivity & akce > Akce > Ples jako Brno 2018

Ples jako Brno 2018

Kdy 27. leden 2018 Společenské akce
Ples jako Brno pro vás jako každý rok chystá moderní a zajímavý program - promyšlenou show od první do poslední vteřiny. Základem galavečera je vždy pečlivě vybraný big band a zralá moderátorská osobnost, jež společně tvoří hlavní linku programu.

Okouzlující atmosféra, nejvybranější pokrmy a špičkový program i letos táhnou Brňany do industriálního prostoru Fait Gallery v někdejší brněnské strojírně Vaňkovka. Právě tam se 27. ledna 2018 odehraje vrchol plesové sezony – Ples jako Brno. Programem Plesu jako Brno hosty provede oblíbený moderátor Libor Bouček.

Tanečníky na parketu doprovodí špičkový Rozhlasový Big Band Gustava Broma. „Keď sa slnko skloní na Horehroní,“ se rozezní sálem z úst jedné z nejpopulárnějších slovenských zpěvaček Kristíny, která vytvořila řadu hitů a jejíž vystoupení mají neuvěřitelnou energii a náboj.

Čeká vás i pecka zdaleka – britský talent s uhrančivým hlasem Danyl Johnson, který zazářil za kanálem La Manche v soutěži X Factor a letos reprezentoval Anglii v celoevropské pěvecké soutěži Eurovize. Největší hudební zážitek ale čeká Ples jako Brno až po půlnoci, kdy hosty roztančí lídr kapely Kryštof Richard Krajčo v doprovodu trumpetisty Nikose Grigoriadise. Společně v unikátním pojetí zahrají hity kapely Kryštof.

Stejně jako v uplynulých ročnících mohou zájemci kupovat tři typy vstupenek. Nejlevnější vyjde letos na 5929 korun, nejhodnotnější VIP vstupenka pak stojí 11 979 korun včetně daně.
 

Večer „all inclusive“

Vyšší cena vstupenky je zčásti jen zdánlivá. Organizátoři si zakládají na tom, že i základní servis pro běžného hosta je na tak vysoké úrovni, že večerem bezstarostně protančí bez jediné vydané koruny navíc.

Každému hostovi doporučí vhodné víno k jídlu sommeliér, těm s nejhodnotnějšími vstupenkami dokonce jejich osobní. A k jídlu se celý večer servírují okouzlující variace české a francouzské kuchyně, kterými je restaurant Valoria proslulý.

Celý popis
Naposledy změněno: 10. 1. 2018
19.5.
18.8.
Motoráčkem za permoníky 2018

Motoráčkem za permoníky 2018

Oslavany, Jižní Morava
1.1.
10.11.
Trhy na Zelňáku 2018

Trhy na Zelňáku 2018

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí