Úvod > Aktivity & akce > Akce > Páté narozeniny Neviditelné výstavy

Páté narozeniny Neviditelné výstavy

Kdy 7. duben 2016 - 10. duben 2016 Výstavy
Koncept Neviditelné výstavy oslaví v České republice začátkem dubna své páté narozeniny. Při příležitosti půlkulatého výročí se mohou zájemci těšit na bohatý čtyřdenní program, který bude probíhat od 7. do 10. dubna.
V rámci samotného výročí si organizátoři a průvodci Neviditelné výstavy připravili pro zájemce narozeninový program s následujícím harmonogramem:

čtvrtek 7. dubna 15:00 – módní přehlídka nevidomých průvodců a průvodkyň, kterým styling zajišťují profesionálky z Outfitmanie. Akce se uskuteční v Mázhausu Novoměstské radnice za účasti patronky výstavy Jitky Boho Válkové. Hosty přehlídkou provede Markéta Martiníková a o hudební doprovod se postará Neviditelný band složený z průvodců výstavy
  • pátek 8. dubna 18:30 – koncert téměř potmě v prostorách Neviditelné výstavy, zahrají žáci hudební školy Almis
 
  • sobota 9. dubna 10:00 až 16:00 – speciální bojovka pro rodiny s dětmi na Novoměstské radnici
 
  • sobota 9. dubna 18:30 – křest knihy „Zaměřená nepřítomnost – pohled jako interpretace světa. Pokus o analýzu světa nevidomého.“ autorky Jany Moravcové, průvodkyně Neviditelné výstavy. Křest proběhne v prostorách Neviditelné výstavy
 
  • sobota 9. dubna 19:30 – koncert potmě v prostorách neviditelné výstavy, zahraje Trio Krabat
 
  • neděle 10. dubna od 14:00 hodin – Filmové promítání v Maďarském kulturním institutu: Filmy o nevidomých nejen pro nevidomé! Pro diváky jsou připraveny filmy Show pro nevidomé a Hasta la Vista!
Návštěvníci mohou v těchto dnech využít speciální narozeninovou akci na zlevněné vstupné a zakoupit si voucher v hodnotě 555 Kč.
Celý popis
Naposledy změněno: 17. 3. 2016
19.4.
22.4.
  41. veletrh starožitností Antique

41. veletrh starožitností Antique

Praha 2, Praha
4.7.
31.12.
The Chamber - Tajemství císaře

The Chamber - Tajemství císaře

Praha 2, Praha
6.4.
1.5.
Barevné variace

Barevné variace

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí