Úvod > Aktivity & akce > Akce > Our world is beautiful

Our world is beautiful

Kdy 6. září 2017 - 8. říjen 2017 Výstavy
Přijďte se podívat na oceněné a vybrané snímky evropské fotografické soutěže společnosti CEWE na téma "Our world is beautiful". Každý den nám nabízí zajímavé momenty. Objevujeme detaily a žasneme nad celkovým dojmem. Země je bohatá na fascinující fotografické motivy.
Fotografičtí nadšenci z celého světa posílali své příspěvky do mezinárodní fotografické soutěže „OUR WORLD IS BEATIFUL“. Jedná se o jednu z největších fotografických soutěží na světě, která je otevřená jakémukoli fotografovi, nezáleží na tom, zda se jedná o profesionálního či hobby fotografa – soutěž je otevřena úplně všem.

Soutěž má šest kategorií – „Sport“, „Lidé“, „Krajina“, „Architektura“, „Doprava a infrastruktura“ a „Příroda“. Vybrané fotografie pocházejí z celého světa a jsme rádi, že tyto fascinující záběry můžeme představit právě v naší galerii.

Během 9 měsíců bylo do soutěže registrováno rekordních 183 861 fotografií, soutěž probíhala i v České republice. Absolutní vítěz bude zvolen a vyhlášen 22. 9. 2017 v německém Markkleeberg v rámci předávání cen vítězům jednotlivých kategorií. Své želízko v ohni má i Česká republika.
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 9. 2017

Ubytování a restaurace v okolí