Úvod > Aktivity & akce > Akce > Otevřená dílna - Decoupage

Otevřená dílna - Decoupage

Kdy 7. leden 2016 15:00 - 20:00 Lidová řemesla a trhy
Baví vás různé kreativní techniky, ale jste limitovaná prostorem či nedostatkem pomůcek? Právě pro vás je tu otevřená dílna, kde můžete svobodně tvořit, užít si zábavu a poznat nové přátele s podobnými zájmy.
Otevřená dílna je pro všechny, kteří se s danou technikou už někdy setkali. Přijďte si vyzkoušet různé pomůcky a kombinace technik, pracujte na svých dlouhodobých projektech nebo vytvořte to, co zrovna potřebujete - květináče ladící s interiérem, sadu obrázků do dětského pokoje, drobný dárek pro maminku či kamarádku, originální dekoraci k vánocům či narozeninám...

Kdo bude potřebovat poradit, zkonzultovat techniku či detaily svého projektu, může se obrátit na lektorku, která bude také přítomna.

K dispozici budete mít veškeré potřebné pomůcky - štětce, nůžky, barvy, laky, lepidla, strukturovací pasty... a v neposlední řadě taky dostatek místa :-), vše v ceně vstupného.
K vlastnímu přinesenému materiálu si pak můžete na místě dokoupit, co budete ke tvoření zrovna potřebovat (ubrousky a rýžové či decopatch papíry, předměty k dekoraci, různé doplňky, ozdoby, výseky, mašle....).

Otevřené dílny se můžete zúčastnit kdykoli v čase 15:00-20:00. Doporučujeme ale přijít nejpozději hodinu předem.
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 12. 2015
4.3.
31.12.
Bítls

Bítls

Brno, Jižní Morava
6.10.
28.10.
Moravský podzim 2017

Moravský podzim 2017

Brno, Jižní Morava
20.7.
22.10.
Neprakta 2x

Neprakta 2x

Brno, Jižní Morava
14.1.
9.12.
Bleší trhy Alfa Pasáž Brno - Flea Market

Bleší trhy Alfa Pasáž Brno - Flea Market

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí