Úvod > Aktivity & akce > Akce > Otevřená dílna - Decoupage

Otevřená dílna - Decoupage

Kdy 7. leden 2016 15:00 - 20:00 Lidová řemesla a trhy
Baví vás různé kreativní techniky, ale jste limitovaná prostorem či nedostatkem pomůcek? Právě pro vás je tu otevřená dílna, kde můžete svobodně tvořit, užít si zábavu a poznat nové přátele s podobnými zájmy.
Otevřená dílna je pro všechny, kteří se s danou technikou už někdy setkali. Přijďte si vyzkoušet různé pomůcky a kombinace technik, pracujte na svých dlouhodobých projektech nebo vytvořte to, co zrovna potřebujete - květináče ladící s interiérem, sadu obrázků do dětského pokoje, drobný dárek pro maminku či kamarádku, originální dekoraci k vánocům či narozeninám...

Kdo bude potřebovat poradit, zkonzultovat techniku či detaily svého projektu, může se obrátit na lektorku, která bude také přítomna.

K dispozici budete mít veškeré potřebné pomůcky - štětce, nůžky, barvy, laky, lepidla, strukturovací pasty... a v neposlední řadě taky dostatek místa :-), vše v ceně vstupného.
K vlastnímu přinesenému materiálu si pak můžete na místě dokoupit, co budete ke tvoření zrovna potřebovat (ubrousky a rýžové či decopatch papíry, předměty k dekoraci, různé doplňky, ozdoby, výseky, mašle....).

Otevřené dílny se můžete zúčastnit kdykoli v čase 15:00-20:00. Doporučujeme ale přijít nejpozději hodinu předem.
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 12. 2015
29.5.
24.6.
Mozartovy děti 2018

Mozartovy děti 2018

Brno-střed, Jižní Morava
20.4.
5.8.
1968:Computer.art

1968:Computer.art

Brno, Jižní Morava
20.4.
5.8.
Ondřej Kopal: No drama

Ondřej Kopal: No drama

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí