Úvod > Aktivity & akce > Akce > Open door hospital fest 2015

Open door hospital fest 2015

Kdy 5. září 2015 13:00 - 22:00 Společenské akce
Po loňském úspěchu benefičního festivalu Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov na podporu dětského oddělení se můžete těšit na pokračování této akce, a to v sobotu 5. září od 13:00, opět na louce u hematologického oddělení.
Letos uvidíte a uslyšíte ještě hudebně bohatší program. Celkem se na podiu vystřídá devět kapel nebo interpretů. Mezi největší hudební taháky patří určitě, zpěvák a klávesista Roman Dragoun, známý ze svého působení v kapelách Progres 2 a Futurum. Dále Oskar Petr, zpěvák a muzikant, který dříve působil ve skupině Marsyas nebo Jazz Q, a je autorem mnoha českých hitů. O nic pozadu nezůstanou ani další účinkující z místních luhů a hájů, jako je například Hvězdné seskupení kapel Ruce Nohy, ATD, Lahvátor, Poprask, Rocktom, From is gone a Ultima.

Na festivalu benešovské nemocnice také vystoupí v doprovodném programu benešovské mažoretky Wild Cat, orientální tance, zdravotní klaun a DDM Benešov. Nebude chybět i lahůdka v podobě tanečního vystoupení vojenských husarů z Roudnice nad Labem (podobných souborů je jen pár v Evropě). Dále se můžete těšit na ukázky karate v podání oddílu Sanchin Dojo, expozici vozu Hummer Humvee z Vojenského technického muzea Lešany se soutěží o jízdu tímto vozem, soutěže a kreativní dílny pro děti, airsoftovou střelnici bunkrak.cz, malování na obličej, výstavu POKOS Ministerstva obrany ČR a další. Vše v areálu benešovské nemocnice. Určitě se také nezapomene na žíznivé a hladové. Občerstvit se budete moci přímo na místě.

I letos účinkující vystupují benefičně, zdarma. Jak se říká, za pivo a za párek.  Na festivalu, kde bude vstup volný, mohou návštěvníci sami přispět na podporu dětského oddělení nemocnice finančním příspěvkem, a odměnou jim bude nejen pamětní placka s logem festivalu a navíc celé odpoledne a večer plný hudby, zábavy a dětských soutěží.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 27. 7. 2015
10.11.
7.1.
Adaptace

Adaptace

Průhonice, Střední Čechy
15.11.
28.2.
Příběhy biologických sbírek Akademie věd ČR

Příběhy biologických sbírek Akademie věd ČR

Průhonice, Střední Čechy
18.11.
27.12.
Studentský Chillout v Aquapalace Praha

Studentský Chillout v Aquapalace Praha

Čestlice, Střední Čechy
26.10.
20.12.
Areál Monínec - zahájení lyžařské sezony

Areál Monínec - zahájení lyžařské sezony

Sedlec-Prčice, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí