Úvod > Aktivity & akce > Akce > Open door hospital fest 2015

Open door hospital fest 2015

Kdy 5. září 2015 13:00 - 22:00 Společenské akce
Po loňském úspěchu benefičního festivalu Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov na podporu dětského oddělení se můžete těšit na pokračování této akce, a to v sobotu 5. září od 13:00, opět na louce u hematologického oddělení.
Letos uvidíte a uslyšíte ještě hudebně bohatší program. Celkem se na podiu vystřídá devět kapel nebo interpretů. Mezi největší hudební taháky patří určitě, zpěvák a klávesista Roman Dragoun, známý ze svého působení v kapelách Progres 2 a Futurum. Dále Oskar Petr, zpěvák a muzikant, který dříve působil ve skupině Marsyas nebo Jazz Q, a je autorem mnoha českých hitů. O nic pozadu nezůstanou ani další účinkující z místních luhů a hájů, jako je například Hvězdné seskupení kapel Ruce Nohy, ATD, Lahvátor, Poprask, Rocktom, From is gone a Ultima.

Na festivalu benešovské nemocnice také vystoupí v doprovodném programu benešovské mažoretky Wild Cat, orientální tance, zdravotní klaun a DDM Benešov. Nebude chybět i lahůdka v podobě tanečního vystoupení vojenských husarů z Roudnice nad Labem (podobných souborů je jen pár v Evropě). Dále se můžete těšit na ukázky karate v podání oddílu Sanchin Dojo, expozici vozu Hummer Humvee z Vojenského technického muzea Lešany se soutěží o jízdu tímto vozem, soutěže a kreativní dílny pro děti, airsoftovou střelnici bunkrak.cz, malování na obličej, výstavu POKOS Ministerstva obrany ČR a další. Vše v areálu benešovské nemocnice. Určitě se také nezapomene na žíznivé a hladové. Občerstvit se budete moci přímo na místě.

I letos účinkující vystupují benefičně, zdarma. Jak se říká, za pivo a za párek.  Na festivalu, kde bude vstup volný, mohou návštěvníci sami přispět na podporu dětského oddělení nemocnice finančním příspěvkem, a odměnou jim bude nejen pamětní placka s logem festivalu a navíc celé odpoledne a večer plný hudby, zábavy a dětských soutěží.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 27. 7. 2015
31.3.
1.4.
Včelí svět slaví Velikonoce

Včelí svět slaví Velikonoce

Hulice, Střední Čechy
1.5.
Benešovský jarmark 2018

Benešovský jarmark 2018

Benešov, Střední Čechy
10.4.
16.5.
Jaro Josefa Suka

Jaro Josefa Suka

Benešov, Střední Čechy
11.7.
15.7.
Konopiště Open 2018

Konopiště Open 2018

Benešov, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí