Úvod > Aktivity & akce > Akce > Mezinárodní taneční soutěž Prague Open 2016

Mezinárodní taneční soutěž Prague Open 2016

Kdy 2. září 2016 9:00 - 4. září 2016 22:20 Sportovní akce
13. ročník soutěže Prague Open 2016, který se koná ve dnech 2. - 4. září, patří mezi největší mezinárodní soutěže ve standardních a latinskoamerických tancích v České republice.
První zářijový víkend ožije pražská Lucerna tanečním sportem – uskuteční se 13. ročník Prague Open Dance Festival. Program festivalu je rozložen do tří dnů (pátek – sobota – neděle), kdy se na parketu budou střídat taneční páry různých věkových kategorií soutěžící o body do světového tanečního žebříčku WDSF (World DanceSport Federation).

V sobotu se navíc koná titulární soutěž, a to Mistrovství světa v tanečním sportu kategorie Do 21 let v latinsko-amerických tancích (WDSF World DanceSport Championship U21 Latin), kde budou moci návštěvníci fandit svým favoritům. Česká republika bude mít samozřejmě také své zastoupení.

Hodnotit výkony tanečníků bude porota složená z odborníků z celého světa.

Součástí doprovodného programu festivalu jsou i další výjimečná vystoupení jako Showdance, Formace a další.
 
Detailní informace o akci jsou k dispozici na webových stránkách, kde bude postupně upřesňován časový harmonogram Vstupenky lze zakoupit v síti TICKETPRO.

Prague Open 2016 se koná v Paláci Lucerna. Tato společensko-kulturní událost je velice oblíbená mezi diváky a nádherné secesní prostory Paláce Lucerna ještě více umocňují celkový divácký zážitek.

Každoročně soutěží nejlepší tanečníci z celého světa o pořadí ve světovém žebříčku. Propracovaný systém zaručuje, že se mohou na základě daného pořadí účastnit těchto soutěží jen ti nejlepší tanečníci z dané země. I proto můžeme sledovat obrovskou koncentraci prvotřídních tanečníků v Praze. Prague Open 2016 je jednoznačně vrcholem soutěžního roku.
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 8. 2016
10.5.
26.5.
Český pivní festival Praha 2018

Český pivní festival Praha 2018

Praha 7, Praha
13.4.
17.6.
Jmenuji se Robert Vano

Jmenuji se Robert Vano

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí