Úvod > Aktivity & akce > Akce > Malý mnich – promítání & beseda

Malý mnich – promítání & beseda

Kdy 14. březen 2016 Společenské akce
V pondělí 14. března se uskuteční již v pořadí třetí beseda z cyklu Univerzita UNICEF, tentokrát zaměřená na nelehký život dětských mnichů v buddhistických klášterech v Bhútánu a na pomoc, kterou i s významným přispěním českých dárců UNICEF malým mnichům poskytuje.
V pondělí 14. března se můžete těšit na další besedu z cyklu Univerzita UNICEF, tentokrát zaměřenou na nelehký život dětských mnichů v buddhistických klášterech v Bhútánu a na pomoc, kterou i s významným přispěním českých dárců UNICEF malým mnichům poskytuje.

Součástí večera bude promítání unikátního dokumentu Malý mnich (30 min.), na jehož natáčení se říjnu 2014 přímo v Bhútánu podílel český UNICEF. Členem štábu byl i novinář a etnolog Martin Rychlík, který zavzpomíná na zážitky ze "země hromového draka" a odpoví na dotazy publika.

Kde: prostor bývalé prodejny UNICEF (Rytířská 31, Praha 1)
Kdy: pondělí 14. března 2016 od 18.00 hod.

Připomínáme, že vzhledem k velmi omezené kapacitě prostoru je nutné se nejpozději do 11. března 2016 předem registrovat na e-mailové adrese skoly@unicef.cz. Vstup na akci je zdarma, UNICEF můžete na místě podpořit příspěvkem do kasičky.
Celý popis
Naposledy změněno: 29. 2. 2016

Ubytování a restaurace v okolí