Úvod > Aktivity & akce > Akce > Koncert slovenské vokální skupiny Fragile

Koncert slovenské vokální skupiny Fragile

Kdy 15. únor 2016 20:30 - 23. únor 2016 Hudební a divadelní akce
Fragile - slovenská vokální hudební skupina, kterou tvoří osobnosti známé z televizních obrazovek a divadel. Věnuje se interpretaci známých hitů, bez hudebního doprovodu (tedy „a capella“). Tímto je specifická. Patří nejen ke slovenské, ale bez nadsázky i k evropské špičce.
Dvojnásobní držitelé slovenské divácké ceny OTO v kategorii Hudební skupina, společně s Richardem Müllerem čtyřnásobní majitelé platiny za album Hlasy a Hlasy 2, cena SOZA za nejprodávanější nosič zvukového záznamu za rok 2014 na DVD HLASY 2 (CD, live CD + DVD), oceněni Krišťolovým krídlom za Album roku.

Skupina je složená z populárních osobností, známých z různých televizních seriálů a divadel pod vedením dirigenta a producenta Braňa Kostky. Skupinu dále tvoří Soňa Norisová – soprano, Jana Golis – soprano, Helena Krajčiová – alto, Svetlana Rymarenko – alto, Slavo Košecký – tenor, Vilo Csontos – tenor, Kamil Mikulčík – bass. Alternanti skupiny: Jana Boltižiar – soprano, Kamila Apetauer – soprano, Peter Lacho – tenor, Martin Madej – tenor, Jozef Hečko - bas.

Věnují se interpretaci známých světových rock - pop - hitů v působivých a velmi zajímavých originálních a cappella aranžmá – bez hudebních nástrojů.
Celý popis
Naposledy změněno: 25. 1. 2016

Ubytování a restaurace v okolí