Úvod > Aktivity & akce > Akce > Koncert Dora Bondy and the Bondages

Koncert Dora Bondy and the Bondages

Kdy 2. březen 2016 19:30 - 23:00 Hudební a divadelní akce
Vystoupí zpěvačka a skladatelka Dora Bondy se svojí akusticky laděnou kapelou Dora Bondy and the Bondages s pestrou směsicí popu, jazzu a latinsko-americkou hudbou.
Dora Bondy česká zpěvačka a skladatelka, která žije částečně v Praze a v Brazílii. V Praze navštěvuje hodiny klasického zpěvu u prof. Heleny Malíkové a studuje a Právnickou fakultu UK.

Dora Bondy není na hudební scéně žádným nováčkem a její silný nakřáplý hlas můžete slyšet hned v několika kapelách. Svou kariéru začala v seskupení Maleedivy, od roku 2008 vystupuje s reggae kapelou Larika, se kterou v roce 2012 odehrála turné v Brazílii. Od roku 2013 zpívá se znovuobnovenou formací z 90.let Forbidden Fruit (rap s živou kapelou). V současnosti se nejvíce věnuje projektu Dora Bondy&the Bondages, který založila v roce 2013. Dora ve své hudbě kombinuje prvky latinskoamerické hudby, reggae, soulu a jazzu.

Spolupracovala s hudebníky Danim Robinsonem, Geoffem Tysonem, Lushianem Larroa a dalšími. Kromě zmíněných hudebních projektů se věnuje profesionální skladbě včetně psaní textů. Její debutová deska s názvem Fool Moon vyjde v roce 2016.
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 2. 2016

Ubytování a restaurace v okolí