Úvod > Aktivity & akce > Akce > Jarní jarmark v Botanické zahradě

Jarní jarmark v Botanické zahradě

Kdy 19. březen 2016 9:00 - 20. březen 2016 18:00 Gastronomické akce
Čím jiným přivítat jaro než pořádným jarmarkem, ke kterému patří zábava a dobré jídlo.
Naučit se plést z proutí velikonoční pomlázky, vyrábět drobné dekorace nebo ochutnat prvorepublikové pečivo budete moci o prvním jarním víkendu (19. – 20. 3. 2016) od 9 do 18 hodin v Troji. Probouzející se botanickou zahradou se ponese vůně čerstvě mleté kávy, grilovaného masa či koření.
 
Víte, že si T. G. Masaryk a Edvard Beneš nechali z Kopřivnice do Prahy dovážet slané, ručně kroucené tyčinky? Devadesát let starou recepturu bez chemie, zesilovačů chuti a ´éček´ od Goldova pekařství, které pokračuje v rodinné tradici, okusíte právě v Troji.

Své chuťové smysly jistě potěšíte pestrou nabídkou slaných a sladkých dobrot. Vitamíny doplníte díky marmeládám i džemům z rakytníku, borůvek a brusinek. Hlad zaženete pečenými bramborami, polévkami nebo sýry, ke kterým se výborně hodí víno z naší vinice. A protože se jedná o vítání jara, nebude jarmark jen o dobrém jídle a pití.

Budete si moci odnést různé dekorace, které vašemu bytu dodají tu pravou jarní atmosféru, esenciální oleje jej zase provoní.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 2. 2016

Ubytování a restaurace v okolí