Úvod > Aktivity & akce > Akce > Hurvínkem na Zdouneckou Beatlemánii

Hurvínkem na Zdouneckou Beatlemánii

Kdy 2. duben 2016 14:00 - 22:00 Společenské akce
Kroměřížská dráha vás zve na svezení historickým motoráčkem M131.1454 z roku 1955 zvaným Hurvínek. Svézt se můžete na trase Valašské Meziříčí - Bystřice pod Hostýnem - Hulín - Kroměříž. A dále pak 3x na trati Kroměříž - Zdounky - Zborovice.
V rámci Zdounecké Beatlemanie si můžete v sobotu 2. dubna 2016 v Domě kultury ve Zdounkách vychutnat vystoupení Smíšeného pěveckého sboru SMETANA, Dechové hudby HANAČKA a rockové kapely TOUJOURS, jejichž předvedené songy budou jedinečnou kompilací hitů legendární kapely The Beatles!

Zvláštní vlak do Kroměříže přijede z Valašského Meziříčí, odpoledne a večer pak vykoná celkem 3 obraty mezi Kroměříží a Zborovicemi, kterými se samozřejmě můžete svézt, i pokud vás zdounecký hudební zážitek neláká.

V Kroměříži si můžete od 16.30 do 17.30 mimořádně prohlédnout připravovanou expozici železničního muzea Kroměřížské dráhy.

Na tuto mimořádnou kulturní akci a hlavně po jejím skončení zajistí Kroměřížská dráha dopravu zvláštními vlaky vedenými historickým motorovým vozem M131.1454 Hurvínek z roku 1955.

V Kroměříži je zajištěn přípoj do Hulína, Holešova, Bystřice pod Hostýnem a Osíčka.
V Hulíně lze přestoupit na poslední vlak směr Otrokovice a Staré Město u Uherského Hradiště.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 3. 2016

Ubytování a restaurace v okolí

Lunety Maxe Švabinského v Kroměříži

Lunety Maxe Švabinského v Kroměříži

Kroměříž, Východní Morava
Hotel a restaurant Octárna

Hotel a restaurant Octárna

Kroměříž, Východní Morava
Velo Café v Kroměříži

Velo Café v Kroměříži

Kroměříž, Východní Morava