Úvod > Aktivity & akce > Akce > Footfest 2017 v Želči u Tábora

Footfest 2017 v Želči u Tábora

Kdy 7. červenec 2017 - 8. červenec 2018 Festivaly
Škwor, Vypsaná Fixa, Iné Kafe, Skyline, Fast Food Orchestra, Monkey Business, Jelen, Dymytry a spousta dalších kapel zahraje na Footfestu 2017 v Želči u Tábora. V plánu je opět pestrý doprovodný program včetně tradičních fotbalových utkání.
Škwor,Vypsaná Fixa, Iné Kafe,Skyline,Fast Food Orchestra, Monkey Business, Jelen, Dymytry a spousta dalších kapel zahraje na Footfestu 2017 v Želči u Tábora.

V plánu je opět pestrý doprovodný programvčetně tradičních fotbalových utkání.
I přes všechny spekulace a dohady, bude mít i letos Želeč u Tábora tu čest a stane se opět dějištěm tolik oblíbeného festivalu. Festivalu, který je právě díky vám nezbytnou součástí začátku léta.

Novinkou letošního ročníku je jednotná vstupenka na celý fest, která v tuto chvíli stojí 650Kč. Cena dvoudenní permanentky bude stoupat, proto neváhejte a objednávej vstupenky na e-mailové adrese info@footfest.cz. Do objednávky napište adresu, počet lístku, telefonní číslo a my vám je obratem zašleme na dobírku. Lístky je možné zakoupit i v některé z kamenných prodejen v Táboře, Plané nad Lužnicí nebo Soběslavi.

Chcete jako první vědět nejčerstvější novinky z příprav Footfestu 2017? Sledujte facebookové stránky festu, kde už brzy budou zveřejněny další kapely! V nejbližších dnech pro vás také pořadatelé chystají nově zaktualizované webové stránky.
Dva dny plné dobrémuziky, sportu a předevšímjedinečné atmoféry, takový bude letošní Footfest. Buďte u toho a přijďte!
 
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 5. 2017
6.4.
28.10.
Prohlídky Benešovy vily v Sezimově Ústí

Prohlídky Benešovy vily v Sezimově Ústí

Sezimovo Ústí, Jižní Čechy
3.11.
Halloween v Zoo Tábor

Halloween v Zoo Tábor

Tábor, Jižní Čechy
20.10.
Den stromů v Zoo Tábor

Den stromů v Zoo Tábor

Tábor, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí