Úvod > Aktivity & akce > Akce > Festival krátkých filmů Praha 2018
"> "> "> "> "> "> "> "> "> Uvěřitelné příběhy Neila Gaimana "> Srdečné pozdravy z Balkánu "> LABO
17.1.
21.1.
+ Přidat foto

Festival krátkých filmů Praha 2018

Kdy 17. leden 2018 - 21. leden 2018 Festivaly
Nejlepší a nejinspirativnější krátké filmy z celého světa opět míří do Prahy. Představí se na 13. ročníku Festivalu krátkých filmů Praha, který se uskuteční od 17. do 21. ledna 2018. Letošní novinkou je soutěžní program českých krátkých filmů, které vznikly v uplynulém roce.
Vítěz Národní soutěže krátkých hraných filmů do 30 minut získá finanční odměnu ve výši 2000 Euro. Mezinárodní porota Národní soutěže bude složená z odborníků z oblasti kultury, filmové tvorby, teorie či kritiky. Desítky snímků diváci uvidí v již tradičních sekcích – v mezinárodní soutěži, v přehledovém programu aktuálních českých filmů nebo v sekci experimentálních filmů Labo, či v noční show Brutal Relax Show. Do programu budou také zařazeny sekce věnované významným režisérským osobnostem, národním kinematografiím, významným festivalům zaměřeným na krátkometrážní tvorbu či žánrově laděné programy.

Festival krátkých filmů Praha je soutěžní festival hraných krátkých filmů. Posláním festivalu je přispívat k rozvoji krátkých uměleckých filmů a jejich produkci.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 10. 2017

Ubytování a restaurace v okolí