Úvod > Aktivity & akce > Akce > Farmářské trhy na Náplavce u Palackého mostu

Farmářské trhy na Náplavce u Palackého mostu

Kdy 4. únor 2017 - 31. prosinec 2017 Lidová řemesla a trhy
Oblíbené farmářské trhy se na Náplavce konají každou sobotu. Těšit se můžete na zeleninu, ovoce, čerstvé maso z českých farem, uzeniny z malých rodinných řeznictví, dobré pečivo, vajíčka z domácích chovů a jiné potraviny. Farmářské tržiště Náplavka zahájí svojí 8. sezónu 4. února 2017.
Oblíbené farmářské trhy se na Náplavce konají každou sobotu od 8 do 14 hodin. Na trhu koupíte zeleninu, ovoce, čerstvé maso z českých farem, uzeniny z malých rodinných řeznictví, dobré pečivo, klasicky pečený chléb, zákusky a sladkosti z regionů, domácí kysané zelí a nakládanou zeleninu, vynikající mléčné výrobky i v biokvalitě, vajíčka z domácích chovů a z malých farem, poctivá kuřata, chlazené domácí těstoviny.

V sezoně 2017 se na Náplavce objeví např.: Posilující horký nebo studený vývar z různých druhů masa, káva z divokých druhů kávovníku, který může růst v přirozeném pralese a jeho pěstování nelikviduje přirozené lesní prostředí pro divoká zvířata (káva má mezinárodní certifikát Bird Friendly), džemy oceněné medailemi ze Světového marmeládového mistrovství v Anglii, nové odrůdy zeleniny nebo bylin, nová bezlepková pekařství s chlebem, koláči a zákusky pro celiaky, ale také pro vegany, raw delikatesy, nové "vltavské" rybí občerstvení a mnoho dalšího.
 
Součástí sortimentu farmářského trhu na Náplavce jsou i mořské ryby z Jadranu jako exotický vodní host, součástí tržiště je i rybí gril, síly můžete načerpat z fair trade kávy.
Celý popis
Naposledy změněno: 9. 1. 2017

Ubytování a restaurace v okolí