Úvod > Aktivity & akce > Akce > Farmářské trhy na Náplavce u Palackého mostu

Farmářské trhy na Náplavce u Palackého mostu

Kdy 6. únor 2016 - 31. prosinec 2016 Lidová řemesla a trhy
Oblíbené farmářské trhy se na Náplavce konají každou sobotu. Těšit se můžete na zeleninu, ovoce, čerstvé maso z českých farem, uzeniny z malých rodinných řeznictví, dobré pečivo, vajíčka z domácích chovů a jiné potraviny.
Oblíbené farmářské trhy se na Náplavce konají každou sobotu od 8 do 14 hodin. Na trhu koupíte zeleninu, ovoce, čerstvé maso z českých farem, uzeniny z malých rodinných řeznictví, dobré pečivo, klasicky pečený chléb, zákusky a sladkosti z regionů, domácí kysané zelí a nakládanou zeleninu, vynikající mléčné výrobky i v biokvalitě, vajíčka z domácích chovů a z malých farem, poctivá kuřata, chlazené domácí těstoviny.

V sezoně 2016 se na Náplavce objeví např.: Posilující horký nebo studený vývar z různých druhů masa, káva z divokých druhů kávovníku, který může růst v přirozeném pralese a jeho pěstování nelikviduje přirozené lesní prostředí pro divoká zvířata (káva má mezinárodní certifikát Bird Friendly), džemy oceněné medailemi ze Světového marmeládového mistrovství v Anglii, nové odrůdy zeleniny nebo bylin, nová bezlepková pekařství s chlebem, koláči a zákusky pro celiaky, ale také pro vegany, raw delikatesy, nové "vltavské" rybí občerstvení a mnoho dalšího.
 
Součástí sortimentu farmářského trhu na Náplavce jsou i mořské ryby z Jadranu jako exotický vodní host, součástí tržiště je i rybí gril, síly můžete načerpat z fair trade kávy.
Celý popis
Naposledy změněno: 4. 2. 2016
30.4.
4.9.
Plavba na Slapy all inclusive 2016

Plavba na Slapy all inclusive 2016

Praha 2, Praha
26.3.
2.10.
Plavby lodí do pražské zoo 2016

Plavby lodí do pražské zoo 2016

Praha 1, Praha
30.4.
4.9.
Plavba na Slapy 2016

Plavba na Slapy 2016

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí