Úvod > Aktivity & akce > Akce > Faces of Bali v kavárně Bílá vrána

Faces of Bali v kavárně Bílá vrána

Kdy 2. říjen 2017 - 31. říjen 2017 Výstavy
Kavárna Bílá Vrána zve na výstavu fotografky Natalie A. Rollko „Faces of Bali“, která bude k vidění v kavárně do konce 31. října. Bílá Vrána je sociální podnik, kde pracují lidé s mentálním postižením. Výstava je součástí projektu Momentální scéna.
„Všechno má svůj příběh. Výjimkou není ani projekt FACES OF INDONESIA, který se začal rodit začátkem letošního roku v městečku jogínů Ubud na nádherném ostrově Bali. „Mou snahou bylo věrně zachytit příběhy lidí v jejich přirozeném prostředí. Cítila jsem, že pokud chci takové fotografie získat, musím se stát jeho součástí. Nestranným pozorovatelem, zachytávajícím každodennost bez ohledu na to, jaká je. Výsledkem mé snahy je soubor sestavený ze šedesáti fotografií, kterému jsem dala název podle toho, kde vznikly – Faces of Bali,“ uvedla Natalie A. Rollko. „Výstavou bych ráda podpořila pohodovou kavárnu Bílá vrána. Místo, spojující dva světy, které si mezi sebou mají co říct. Místo, kde mají lidé s mentálním handikepem šanci uplatnit své schopnosti na pracovním trhu a změnit svůj život,“ dodává.

Zaměstnanci Bílé vrány jsou lidé s mentálním postižením, kterým tato práce přináší možnost zapojit se do profesního života a žít životem, který se podobá životu jejich vrstevníků.
Celý popis
Naposledy změněno: 2. 10. 2017
22.6.
26.8.
Alex Webb

Alex Webb

Praha 1, Praha
18.5.
25.11.
Rodina Odvedle 2018

Rodina Odvedle 2018

Praha 2, Praha
15.3.
2.12.
Legiovlak 2018

Legiovlak 2018

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí