Úvod > Aktivity & akce > Akce > Čarodějnice na Ladronce 2018

Čarodějnice na Ladronce 2018

Kdy 30. duben 2018 14:00 - 21:00 Sportovní akce
Nejkrásnější pálení čarodějnic u nás jsou Čarodějnice na Ladronce. 13. ročník oblíbené akce v parku Ladronka začíná letos ve 14 hodin. Oslavy jsou spojené s opékáním špekáčků, soutěžemi, koncerty, divadlem, sportovními aktivitami i uměleckými dílnami. Vstup zdarma.

Letos již potřinácté se do pražského parku Ladronka slétnou malé i velké čarodějnice a další kouzelné bytosti na největší čarodějnický rej v Evropě. Tradiční pálení čarodějnic pořádá městská část Praha 6 a těší se všeobecné oblibě.

Tradiční největší oslava pálení čarodějnic ve střední Evropě se uskuteční v pondělí 30. dubna 2018 v pražském parku Ladronka.

Pro návštěvníky letošního ročníku připravila městská část Praha 6 kouzelnou říši plnou vystoupení, her a soutěží. Divadelní, kouzelnický a hudební program na několika scénách dočaruje jedinečnou atmosféru připravenou pro tisíce návštěvníků rozptýlených po celém parku. Kromě čarodějnic přiletí také Anděl David Stypka se svou kapelou Bandjeez, čerstvý držitel této prestižní hudební ceny. Tradiční hranici nahradí pět metrů vysoká socha čarodějnice. Veškerý kouzelný program je zdarma.

Letošní čarodějnice vám nabídnou čerstvého Anděla Davida Stypku s kapelou Bandjeez, o kouzelnickou show se postará kouzelník Martin Kellman, divadelní scénu obsadí tradiční loutkové divadlo Zvoneček a Štěpán Gajdoš. Program plný kouzel a zábavných aktivit pro nejmenší připraví Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy. Soutěživé návštěvníky, velké i malé sportovce, čeká řada tradičních i nových soutěží. Spolu s pětimetrovou čarodějnicí budou hořet také lístečky se „strachy“, které mohou děti vkládat do hranice po celý den. Kouzelný program je vhodný pro celou rodinu včetně domácích mazlíčků, pro které je také připraveny aktivity.
 
Termín konání: pondělí 30. 4. 2018 od 14:00 h
Lokalita: park Ladronka, Praha 6
Vstupné: zdarma
Program: Koncert Davida Stypky & Bandjeez, show kouzelníka Martina Kellmana, kouzelné soutěže, sportovní aktivity, zapálení pětimetrové sochy čarodějnice

Zapálení ohně v 19 hodin.

Celý popis
Naposledy změněno: 6. 4. 2018

Ubytování a restaurace v okolí