Úvod > Aktivity & akce > Akce > Čarodějnice na Ladronce 2017

Čarodějnice na Ladronce 2017

Kdy 30. duben 2017 12:00 - 21:00 Sportovní akce
Nejkrásnější pálení čarodějnic u nás jsou Čarodějnice na Ladronce. 12. ročník oblíbené akce v parku Ladronka trvá od 12:00 do 21:00. Oslavy jsou spojené s opékáním špekáčků, soutěžemi, koncerty, divadlem, sportovními aktivitami i uměleckými dílnami. Vstup zdarma.

Letos již podvanácté se do pražského parku Ladronka slétnou malé i velké čarodějnice a další kouzelné bytosti na největší čarodějnický rej v Evropě. Tradiční pálení čarodějnic pořádá městská část Praha 6 a těší se všeobecné oblibě.

Tradiční největší oslava pálení čarodějnic ve střední Evropě se uskuteční v neděli 30. dubna 2017 v pražském parku Ladronka. Akce startuje již ve 12 hodin přehlídkou gurmánských pochoutek Ladronka Piknik FOOD Festival.

Program pokračuje hudebními a tanečními vystoupeními, soutěží o titul Čaroděje a Čarodějky roku či workshopy určenými pro všechny věkové skupiny. Návštěvníci se mohou těšit na koncert Jaroslava Uhlíře a skupin Yellow Sisters a Tam Tam Batucada. Pořadatel akce, Městská část Praha 6, ponechává vstup na akci a všechny aktivity bezplatný.

Zazpívejte si Uhlířovy hity s jejich autorem
Poslední letošní dubnový den v parku Ladronka v Praze 6 bude patřit velkolepé oslavě „pálení čarodějnic“. Největší čarodějnický rej ve střední Evropě zaujme programem pro děti i dospělé. Plocha parku bude zaplněna celou řadou sportovních atrakcí, uměleckých dílen a na pódiích zahrají oblíbené kapely. Malé i velké jistě osloví vystoupení Jaroslava Uhlíře, jehož nestárnoucí písničky jako Není nutno, Severní vítr či filmové a pohádkové hity znají snad všichni. Neméně atraktivní bude kapela Yellow Sisters s interaktivním vystoupením především pro nejmladší publikum. Bubenická show skupiny Tam Tam Batucada roztančí jistě každého.

Ladronka piknik food festival
Srbská pljeskavica, ruské pelmeně, bruselské vafle, mexické tortilly, gruzínské speciality, ale také poctivou českou kuchyni si budete moci vychutnat na Ladronka piknik food festivalu. Na své si zde však přijdou i zastánci klasického občerstvení jako jsou langoše, opečené klobásy či bramboráky. Čarodějnice si málokdo dokáže představit bez tradičního opékání špekáčků, a proto budou v areálu dostatek grilů i stánky, kde budou buřty k zakoupení.

Celý popis
Naposledy změněno: 21. 4. 2017

Ubytování a restaurace v okolí