Úvod > Aktivity & akce > Akce > Brian May & Kerry Ellis - One Voice v Praze

Brian May & Kerry Ellis - One Voice v Praze

Kdy 8. březen 2016 20:00 - 23:00 Hudební a divadelní akce
Brian May & Kerry Ellis se představí na 4 koncertech v ČR. V sálech s omezenou kapacitou zazní skladby legendárních Queen i jiných umělců a to ve zcela nových verzích!

Brian May a Kerry Ellis se u nás představí v rámci programu One Voice, se kterým sklízejí úspěchy po celém světě. Brian May je známý jako legendární kytarista Queen, producent a skladatel. Ellis se stala jednou z největších nových hvězd londýnského West Endu a Broadwaye. Ellis a May si jako dvojice získali respekt především díky svým živým vystoupením a nahrávkám Acoustic By Candlelight nebo Anthems, což je debutová deska, kterou Kerry vydala v roce 2010.

Umělecké duo nedávno vydalo skladbu „One Voice", kterou napsal Ruth Moody, spoluzakladatel The Wailin' Jennys. Brian May na brianmay.com uvedl: „Tato skladba je „Umění pro Umění". Pro mě je to něco, na co jsem hrdý, skladba s nádherným vokálem Kerry Ellis, ale má také křišťálově čisté lidské sdělení -" Máte svůj hlas... a váš hlas může něco změnit „.

Projekt Briana Maye a Kerry Ellis se zrodil po setkání těchto dvou umělců během konkursů na debutové představení muzikálu We Will Rock You v Londýně, kde se Kerry představila v roli Meat. Brian May produkoval v roce 2010 její debutové studiové album „Anthems", které bylo představeno o rok později na Anthems Tour. Následující Born Free Tour přineslo sérii intimních a akustických show představených jen při svíčkách, které dvojice odehrála, aby zvýšila povědomí o své práci pro nadaci Born Free Foundation. Ellis a May v roce 2013 vydali živé album z první části Born Free Tour nazvané Acoustic By Candlelight.

Brian May, který právě dokončil jihoamerické turné turné s Queen + Adamem Lambertem říká: „Jsem rád, že se vracím do východní Evropy, kde jsem od roku 1986 hrál mnohokrát. Bude to něco jako mé 30. výročí."

Koncert bude zahrnovat klasické hity z legendárních rockových umělců, včetně Queen a Beatles.

Celý popis
Naposledy změněno: 9. 2. 2016

Ubytování a restaurace v okolí