Úvod > Aktivity & akce > Akce > Běh mezi mosty v Písku

Běh mezi mosty v Písku

Kdy 17. září 2016 Sportovní akce
Proběhněte se s námi po nejstarším Kamenném mostě v Čechách tak, jak to ve 13. století udělal podle legendy jelen! Jak název napovídá, jádrem celé akce je běžecký závod o délce 4,219 km. Profil závodu je rovinatý, trať je vedena podél řeky Otavy.

Spolek Přátelé Kamenného mostu ve spolupráci s Tuesday Club připravuje opět Běh mezi mosty – již 4. ročník. Jak název napovídá, jádrem celé akce je běžecký závod o délce 4,219 km. Proběhněte se s námi po nejstarším kamenném mostě v Čechách tak, jak to ve 13. století udělal podle legendy jelen!

Profil závodu je rovinatý, trať je vedena podél řeky Otavy. Akce "Běh mezi mosty" není určena jen pro běžce, ale také pro jejich rodiny, přátele či i náhodné kolemjdoucí. Naším cílem je pro vás připravit příjemný odpočinkový den. A takový den se může, jak my doufáme, velmi snadno protáhnout.

Z důvodu omezené kapacity je vhodnější registrovat se na závod předem. Pokud se chcete s námi proběhnout, zašlete nám, prosím, registrační mail na behmezimosty@gmail.com.

Naším cílem bylo pro vás připravit příjemný sobotní den, proto akce není vyčerpána samotným během, ale bude pokračovat i do večerních hodin. Na březích Otavy vyroste improvizované sezení, bude hrát příjemná hudba a bude zajištěn dostatek občerstvení.

Celý popis
Naposledy změněno: 18. 1. 2016
3.10.
31.1.
Děti Lví srdce

Děti Lví srdce

Písek, Jižní Čechy
9.12.
31.1.
Romantická vánoční výstava

Romantická vánoční výstava

Písek, Jižní Čechy
26.2.
2.3.
Kouzelná zvířátka v Centru kultury

Kouzelná zvířátka v Centru kultury

Písek, Jižní Čechy
11.5.
13.5.
Cipískoviště 2018 v Písku

Cipískoviště 2018 v Písku

Písek, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí