Úvod > Aktivity & akce > Akce > Běh mezi mosty v Písku

Běh mezi mosty v Písku

Kdy 17. září 2016 Sportovní akce
Proběhněte se s námi po nejstarším Kamenném mostě v Čechách tak, jak to ve 13. století udělal podle legendy jelen! Jak název napovídá, jádrem celé akce je běžecký závod o délce 4,219 km. Profil závodu je rovinatý, trať je vedena podél řeky Otavy.

Spolek Přátelé Kamenného mostu ve spolupráci s Tuesday Club připravuje opět Běh mezi mosty – již 4. ročník. Jak název napovídá, jádrem celé akce je běžecký závod o délce 4,219 km. Proběhněte se s námi po nejstarším kamenném mostě v Čechách tak, jak to ve 13. století udělal podle legendy jelen!

Profil závodu je rovinatý, trať je vedena podél řeky Otavy. Akce "Běh mezi mosty" není určena jen pro běžce, ale také pro jejich rodiny, přátele či i náhodné kolemjdoucí. Naším cílem je pro vás připravit příjemný odpočinkový den. A takový den se může, jak my doufáme, velmi snadno protáhnout.

Z důvodu omezené kapacity je vhodnější registrovat se na závod předem. Pokud se chcete s námi proběhnout, zašlete nám, prosím, registrační mail na behmezimosty@gmail.com.

Naším cílem bylo pro vás připravit příjemný sobotní den, proto akce není vyčerpána samotným během, ale bude pokračovat i do večerních hodin. Na březích Otavy vyroste improvizované sezení, bude hrát příjemná hudba a bude zajištěn dostatek občerstvení.

Celý popis
Naposledy změněno: 18. 1. 2016
17.11.
Ovoce & Lola

Ovoce & Lola

Písek, Jižní Čechy
12.5.
31.12.
Expozice Mraveniště ve Sladovně

Expozice Mraveniště ve Sladovně

Písek, Jižní Čechy
14.2.
31.12.
Kreativní Laboratoř barev v písecké Sladovně

Kreativní Laboratoř barev v písecké Sladovně

Písek, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí