Úvod > Aktivity & akce > Akce > 57. Minerva – veletrh zdravého životního stylu

57. Minerva – veletrh zdravého životního stylu

Kdy 5. březen 2016 10:00 - 6. březen 2016 18:00 Festivaly
Veletrh zdravého životního stylu bude tentokrát ve znamení zajímavých zahraničních hostů. Nejvíce pozornosti jistě přitáhnou šamani, Arturo Morales Cervantes (Mexiko) a Juan Carlos Pacaya Gomez (Peru).
Poznejte tajemství filipínského léčitelství

Filipínští léčitelé jsou u nás známí především díky svým „krvavým show“. Podstata jejich úspěchů je ovšem jiná, využívají totiž uzdravující systém, který vychází především ze spirituálního léčení. Vyzkoušet jej na vlastní kůži můžete na 57. Minervě – veletrhu zdravého životního stylu, který se koná 5.–6. 3. 2016 v Michnově paláci na pražské Malé Straně.
Na veletrhu se ovšem bude léčit i v souladu s tradicemi ryze českými. QIIQ CLINIC zde představí to nejlepší z metod legendárního lidového léčitele pátera Ferdy (zvláště jeho unikátní směsi bylin a koření) obohacené o moderní technologie a výsledky vědeckých výzkumů.

Kromě toho vám Minerva nabídne bohatý program přednášek, seminářů a workshopů, který bude probíhat souběžně ve třech sálech, možnost kontaktovat zkušené odborníky, kteří vám pomohou s řešením nejrůznějších problémů těla i duše, a nakoupit za výhodné ceny zdravotní pomůcky, bylinné preparáty, doplňky stravy, literaturu...
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 2. 2016

Ubytování a restaurace v okolí