Úvod > Aktivity & akce > Akce > 15. ročník mezinárodního festivalu Malá inventura 2017

15. ročník mezinárodního festivalu Malá inventura 2017

Kdy 22. únor 2017 - 1. březen 2017 Festivaly
15. ročník festivalu nového divadla je přehlídkou toho nejvýraznějšího na poli nového divadla v Praze. Cílem festivalu je podpořit cirkulaci těchto projektů, prezentaci české kultury v zahraničí, networking a navázaní další spolupráce.
Během 15. ročníku festivalu mohou diváci shlédnout rekapitulaci úspěšných premiér domovských scén, představení nezávislých matadorů i začínajících nováčků, spoustu networkingu i zahraniční produkce. Nebude chybět festivalový večírek v hudebně - kabaretním duchu. Hraje se na více místech, například v Jatkách 78 uvede Cirk La Putyka představení Black Black Woods, Studio Alta nabídne autorský projekt pětice slovenských tanečníků Potmehúd, o hledání folklórních kořenů s úsměvem na rtech.

Festival Malá inventura rekapituluje nejvýraznější počiny nového divadla za uplynulý rok. Řadí se tak k událostem, které poutají pozornost i za hranicemi České republiky. Letos se do Prahy sjede více než 70 regionálních i zahraničních divadelních profesionálů. Cílem festivalu je podpořit cirkulaci projektů, prezentace české kultury v zahraničí a v neposlední řadě kulturní networking.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 1. 2. 2017

Ubytování a restaurace v okolí