Úvod > Aktivity & akce > Akce > 11. mezinárodní konference "Aktuální problémy cestovního ruchu"

11. mezinárodní konference "Aktuální problémy cestovního ruchu"

Kdy 24. únor 2016 9:00 - 25. únor 2016 15:00 Společenské akce
Tradiční konference pořádaná katedrou cestovního ruchu Vysoké školy polytechnické Jihlava a příspěvkovou organizací Vysočina Tourism pod záštitou ministryně pro místní rozvoj, hejtmana kraje Vysočina a primátora statutárního města Jihlavy, s mediální podporou časopisu COT business.
Jejím cílem je zhodnotit význam místního bohatství v rozvoji cestovního ruchu a jeho využití na úrovni destinací i podniků. Přínosem konference bude prostor pro diskusi nad aktuálními problémy využívání místního dědictví v cestovním ruchu se zaměřením na problematiku jeho trvale udržitelného rozvoje.

Na konferenci vystoupí např. Felicitas Wressnig (prezidentka Světové federace asociací průvodců cestovního ruchu WFTGA), Prof Dr Terry Stevens (Swansea University, Spojené království), Georg Steiner (ředitel Tourismusverband Linz), doc. Ing. Monika Palatková, Ph.D. (generální ředitelka CzechTourismu), Ing. Jan Kameníček, MBA (TravelClick), Ing. Vlastimil Plch (Chateau Mcely Spa Hotel & Forest Retreat), doc. RNDr. Jiří Vystoupil, CSc. (Společnost vědeckých expertů České republiky), Ing. Martina Pásková, Ph.D. (předsedkyně Rady národních geoparků) aj.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 1. 2016
13.4.
10.6.
Živá Amazonie

Živá Amazonie

Jihlava, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí