Úvod > Aktivity & akce > Akce > 11. mezinárodní konference "Aktuální problémy cestovního ruchu"

11. mezinárodní konference "Aktuální problémy cestovního ruchu"

Kdy 24. únor 2016 9:00 - 25. únor 2016 15:00 Společenské akce
Tradiční konference pořádaná katedrou cestovního ruchu Vysoké školy polytechnické Jihlava a příspěvkovou organizací Vysočina Tourism pod záštitou ministryně pro místní rozvoj, hejtmana kraje Vysočina a primátora statutárního města Jihlavy, s mediální podporou časopisu COT business.
Jejím cílem je zhodnotit význam místního bohatství v rozvoji cestovního ruchu a jeho využití na úrovni destinací i podniků. Přínosem konference bude prostor pro diskusi nad aktuálními problémy využívání místního dědictví v cestovním ruchu se zaměřením na problematiku jeho trvale udržitelného rozvoje.

Na konferenci vystoupí např. Felicitas Wressnig (prezidentka Světové federace asociací průvodců cestovního ruchu WFTGA), Prof Dr Terry Stevens (Swansea University, Spojené království), Georg Steiner (ředitel Tourismusverband Linz), doc. Ing. Monika Palatková, Ph.D. (generální ředitelka CzechTourismu), Ing. Jan Kameníček, MBA (TravelClick), Ing. Vlastimil Plch (Chateau Mcely Spa Hotel & Forest Retreat), doc. RNDr. Jiří Vystoupil, CSc. (Společnost vědeckých expertů České republiky), Ing. Martina Pásková, Ph.D. (předsedkyně Rady národních geoparků) aj.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 1. 2016
24.3.
18.6.
Stroj času

Stroj času

Jihlava, Vysočina
4.4.
8.5.
Tisk

Tisk

Jihlava, Vysočina
8.4.
28.5.
Velikonoce s dráteníky v Muzeu Vysočiny

Velikonoce s dráteníky v Muzeu Vysočiny

Jihlava, Vysočina
Exkurze v Pivovaru Jihlava

Exkurze v Pivovaru Jihlava

Jihlava, Vysočina
Vyhlídkové lety balonem pro celou ČR

Vyhlídkové lety balonem pro celou ČR

České Budějovice, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí