Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl > Venkovská turistika

Venkovská turistika celá ČR

Vzpomínáte na prázdniny u babičky, vůni čerstvě utržených jahod a jablek, chuť pečených brambor a líná odpoledne s knížkou ve stínu stromů? Je vám líto, že vaše děti netráví celé dny na louce a v lese a nerozeznají krávu od ovce? Neházejte flintu do žita a vydejte se na některou z venkovských farem.

Po ruchu velkoměsta určitě přijde vhod zajet si někam na čerstvý vzduch a vychutnat si klid a pohodu

Vždy jste chtěli vědět, jak se bačové starají o ovce? Přijeďte na farmu Košík. Med od místních včel, ovoce a zeleninu přímo ze zahrady ochutnáte na biofarmě Javořice Lhotka, pod bájnou horou čeká na vaše děti Farma Blaník se zvířecím parkem a atrakcemi. Okouzluje vás zlaté slunce zapadající nad vinicemi? Sledujte je ze hřbetu koně na Jáňově dvoře. Pokud jste nikdy jedli vlastnoručně ulovenou rybu, zkuste to na Pstruhové farmě Pilníkov. Farma Bolka Polívky nabízí navíc i wellness centrum!

Zobrazit celý popis
Šest podzimních akcí pro zahrádkáře, dřevorubce a sadaře
23. září 2017 10:13

Šest podzimních akcí pro zahrádkáře, dřevorubce a sadaře

Tu vyrýpnout, tam přesadit, jinde domluvit, odplevelit nebo přihnojit – činnosti důvěrně známé každému, kdo se stará o zahradu, záhon, balkon nebo alespoň truhlík. Inspiraci pro jejich zvelebení můžete načerpat na podzimních zahradnických výstavách, na které vás zve portál Kudy z nudy.