Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl > Venkovská turistika

Venkovská turistika celá ČR

Vzpomínáte na prázdniny u babičky, vůni čerstvě utržených jahod a jablek, chuť pečených brambor a líná odpoledne s knížkou ve stínu stromů? Je vám líto, že vaše děti netráví celé dny na louce a v lese a nerozeznají krávu od ovce? Neházejte flintu do žita a vydejte se na některou z venkovských farem.

Po ruchu velkoměsta určitě přijde vhod zajet si někam na čerstvý vzduch a vychutnat si klid a pohodu

Vždy jste chtěli vědět, jak se bačové starají o ovce? Přijeďte na farmu Košík. Med od místních včel, ovoce a zeleninu přímo ze zahrady ochutnáte na biofarmě Javořice Lhotka, pod bájnou horou čeká na vaše děti Farma Blaník se zvířecím parkem a atrakcemi. Okouzluje vás zlaté slunce zapadající nad vinicemi? Sledujte je ze hřbetu koně na Jáňově dvoře. Pokud jste nikdy jedli vlastnoručně ulovenou rybu, zkuste to na Pstruhové farmě Pilníkov. Farma Bolka Polívky nabízí navíc i wellness centrum!

Zobrazit celý popis
Cestujte eko! Navštivte krásné české lokality s pozitivním přístupem k přírodě
17. říjen 2017 8:00

Cestujte eko! Navštivte krásné české lokality s pozitivním přístupem k přírodě

Snad každý chce být v dnešní době aspoň trochu „eko“. Vyrazte proto s dětmi tam, kde na to také dbají. Setkání se zvířaty, experimenty s přírodními jevy anebo chůze naboso. Obdivovat přírodní scenérie a naslouchat zvukům lesa mohou díky těmto místům všichni členové rodiny společně. Zapojte se do soutěže DestinaCZe a hlasujte pro místo, které vás nejvíce oslovilo.