Úvod > Co chcete dělat? > Zimní sporty > Zimní adrenalinové aktivity

Zimní adrenalinové aktivity celá ČR

Malé zimní šílenství na jednom nebo na dvou prknech, pekelné soustředění a spousta snowparků, skoků a překážek – to je super zábava pro chladnokrevné snowboarďáky i vyznavače freeridingu. Co byste ale řekli skialpinistickým trasám anebo motoskijöringu, tedy jízdě na lyžích za terénním motocyklem?

Ještě více než lyžování nebo snowboarding vás dostanou do varu jiné adrenalinové sporty

Slibovaný motoskijöring si můžete vyzkoušet v okolí Hřebčína Favory u Netvořic, nejdelší snowpark v Česku objevíte ve SkiResortu v Peci pod Sněžkou a skvělým místem pro zimní zábavu je také Ski areál Monínec. Nervy ze železa se vám budou hodit v Adrenalin parku Dolní Morava i v krušnohorském Snowparku Klíny. A jak se na zimu nachystala Šumava? Na skialpinistických trasách v okolí Železné Rudy si prý budete připadat jako v Alpách – včetně chůze v hlubokém sněhu a báječných sjezdů prašanem!

Zobrazit celý popis
Seriál Valachy tour 2017 pokračuje ve Velkých Karlovicích duatlonem
4. květen 2017 10:00

Seriál Valachy tour 2017 pokračuje ve Velkých Karlovicích duatlonem

Seriál Valachy tour ve Velkých Karlovicích bude pokračovat již o tomto víkendu dalším závodem. Sportovci mohou v sobotu 6. května poměřit síly při Valachy duatlonu. Seriál pěti závodů v různých sportovních disciplínách pro dospělé i děti, který pořádá během celého roku karlovický Resort Valachy, tradičně zahájí závod na běžkách Noční stopa Valachy.